5
(1)

Z czym najbardziej kojarzą Wam się święta bożonarodzeniowe? Atmosfera zbliżających się nastrojowych nocy, zakupów, prezentów, kolorowych wystaw, a później szampańskiego Nowego Roku?

Zaraz po Halloween, które w nowym, bardziej radosnym i nowoczesnym wydaniu też skrzy światełkami w dyniach, ruszy czas 'jingle bells’, wszechobecnych kolęd, reklam, mikołajów i… ILUMINACJI.

Przypominacie sobie film, w którym sąsiedzi rywalizują o najpiękniej oświetlony dom? To oczywiście amerykańskie kino familijne, ale i u nas ten trend święci (świeci) triumfy. Oświetlenie domu i ogrodu jest tak samo popularne zimą, jak i latem. Tym bardziej, że nowoczesne oprawy i źródła światła są odporne na mrozy…

Dziś porównanie kilku najciekawszych opraw z oferty Spotline. Wszystkie lampy są LEDOWE, mają wysokiej jakości źródło światła i wykonane są z wytrzymałych materiałów.
Są to lampy, których można używać zarówno do podświetlenia ciągów komunikacyjnych, podjazdów, ogrodów, roślin, jak i na tarasy. Dziś oświetlenie zewnętrzne jest stylowe, a projektanci dbają o detal. Lampy te to prawdziwe dzieła designu, które zdobią nasze zewnętrzne stylizacje również w ciągu dnia.

  

PHOTONIA – lampa retro. Daje nastrojowe światło, a szklany klosz ma tradycyjny kształt. To ozdobne źródło światła. Łączy funkcję użytkową z dekoracyjną w ogrodach domowych, ogródkach restauracyjnych czy na tarasach. W tej serii dostępne są lampy na stół i sufitowe.

Dla wielbicieli nowoczesnego designu mamy lampy H-POL o geometrycznych kształtach. Oferuje światło jednostronne lub dwustronne, w zależności od wyboru odpowiedniego modelu. Może oświetlać rośliny, ścieżki, podjazdy.

Daje ciekawy efekt na podłożu oraz emisję światła w całej długości lampy. To dostarcza dużą ilość światła. Kilka lamp w jednej linii daje ciekawy efekt wizualny. Ta lampa również łączy funkcję dekoracyjną z użytkową.

Jeśli w zimowe wieczory będziemy chcieli oświetlić ogrody lub ciągi komunikacyjne, to polecamy POLE PARC. To wysoka lampa o trzech wysokościach: 90, 150 i 200 cm. Możemy ją zastosować w ogrodach przydomowych lub firmowych. Daje światło rozproszone, nie powodujące efektu oślepienia, a zastosowanie profesjonalnych odbłyśników dostarcza dużą dawkę światła. Im wyższa lampa, tym większy obszar oświetla.

  Jak oświetlić ogród? Designerskie lampy ogrodowe

 
Dla zwiększenia efektu w tym samym nowoczesnym plenerze możemy zastosować efektowne nowoczesne ruchome głowice (reflektory). Prezentowana tu lampa – MYRA jest doskonała do podświetlenia wybranych roślin (niskich i średnich). Odpowiednie ustawienie oświetla wybrane fragmentu ogrodu i nie powoduje „efektu oślepienia”. Lampa ma opcję dowolnej regulacji położenia reflektora oraz możliwość przedłużenia z 30 cm wysokości do 60 cm.

Dodatkowo można zastosować klin ziemny i w każdej chwili można zmieniać położenie lampy lub zamontować ją kotwami na stałe do podłoża. Można sterować lampą z dowolnego miejsca za pomocą SMART HOME VALETO z pilota lub z aplikacji mobilnej.

Kolejna propozycja to lampa dająca bardzo efektowne oświetlenie – LIGHT PIPE. Ma trzy wysokości 60, 90 i 140 cm oraz bardzo dużą ilość światła rozproszonego LED. Możemy liczyć na ciekawy efekt wizualny w nowoczesnym ogrodzie lub na tarasie.

Uwaga – nie musimy obawiać się skrajnych temperatur! Lampa wytrzymuje zarówno -20, jak i +60 stopni C, ponieważ klosz wykonany jest z bardzo odpornego materiału PMMA.

W tej serii dostępne są również lampy wewnętrzne wiszące i stojące, które uzupełnią wystrój nowoczesnych domów i rezydencji. Lampy te ciekawie prezentują się w stylu loftowym.

Zatem zapraszamy do świątecznych dekoracji naszych przydomowych ogrodów, tarasów i przestrzeni komercyjnych designerskimi Lampami Zewnętrznymi, a nie tylko standardowymi lampkami 'choinkowymi’. Bądźcie oryginalni!

Wszystkie lampy znajdziesz na stronie www.spotline.pl

spotline

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here