Barek ogrodowy
0
()

Barki najczęściej kojarzone są jako wyposażenie salonów. Warto jednak wskazać, że również sprawdzą się one w ogrodzie! Zobacz, kiedy i dlaczego warto zdecydować się na zakupienie barku ogrodowego i jak dobrać odpowiedni mebel tego typu do ogrodu!

Jak wyglądają barki ogrodowe?

Barek ogrodowy jest rodzajem mebla ogrodowego, który przeznaczony jest do przechowywania. Zwykle ma on kształt niewielkiego stolika z dodatkowymi blatami oraz z kółkami, dzięki czemu można łatwo go przemieszczać.

Do wyboru jest wiele modeli, na przykład można zdecydować się na barek ogrodowy drewniany, ale również barek metalowy, na przykład wykonany z wytrzymałego aluminium albo malowanej proszkowo stali.

Pod kątem stylu barki ogrodowe można kupić zarówno jako umeblowanie klasyczne, jak i nowoczesne, dlatego też mogą one sprawdzić się w każdym ogrodzie pod kątem jego stylistyki.

Kiedy warto kupić barek do ogrodu?

Mebel jak barek ogrodowy ma bardzo szerokie zastosowanie. Chociaż najczęściej kojarzony jest on z serwowaniem alkoholi, to jednak warto wskazać, że sprawdzi się on również do innych celów.

Barek ogrodowy może doskonale nadać się do serwowania różnych napojów i przekąsek podczas rodzinnych spotkań w ogrodzie. Wtedy można mieć wszystko, co najważniejsze, pod ręką, na przykład posiłki, alkohole, napoje bezalkoholowe, sztućce, talerze, serwetki.

Również barek ogrodowy drewniany – https://hastegarden.pl/sklep-produkt/80-barek-ogrodowy.php czy metalowy może kapitalnie sprawdzić się podczas wypoczynku w ogrodzie, ponieważ można trzymać na nim przekąski, napoje, książkę, telefon. Dzięki temu, że barki tego typu mają koła, można je łatwo przemieszczać, zależnie od tego, gdzie będzie się chciało wypocząć na świeżym powietrzu.

Warto też wspomnieć, że barek ogrodowy może być wykorzystany również jako element aranżacji tarasu albo balkonu.

  Lampy do rozświetlenia ogrodu na zimę

Jak wybrać barek ogrodowy?

Producenci mebli ogrodowych oferują obecnie barki w wielu wariantach, więc przed zdecydowaniem się na kupno takiego mebla warto sprawdzić, jakie rodzaje są dostępne obecnie w sprzedaży.

Do tradycyjnych ogrodów wspaniale nada się barek ogrodowy drewniany. Najlepiej, by był on wykonany z wytrzymałego drewna, które zachowuje wysoką odporność na czynniki pogodowe, więc nie będzie szybko narażone na uszkodzenie. Z kolei w nowoczesnych ogrodach lepiej prezentują się barki metalowe.

Pod uwagę trzeba również wziąć wymiary barku oraz powierzchnię do przechowywania, aby dopasować go do swoich oczekiwań. Duży barek na pewno lepiej sprawdzi się na przyjęcia w ogrodzie niż ten mały. Dostępne są też barki, które wyposażone są w zdejmowane tace.

Również warto zdecydować się na model, który będzie miał praktyczne kółka, gdy zamierzamy go przemieszczać. W jego transportowaniu pomoże również uchwyt.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here