Wybieramy szafki rtv do salonu. Zobacz, jak wyglądają nowoczesne meblościanki.
5
(2)

Wybór odpowiedniej szafki rtv nie jest wcale prostą sprawą. Przed zakupem szczególną uwagę należy bowiem zwrócić nie tylko na jej funkcjonalność, ale także wygląd, czyli to czy będzie pasowała do reszty mebli w salonie. Jak wkomponować telewizor w aranżację naszego eleganckiego salonu? Oto nasze propozycje – nowoczesne i funkcjonalne szafki rtv!

Jak wkomponować telewizor w aranżację salonu?

Nowoczesne telewizory same w sobie są dość eleganckie i nie zajmują dużo miejsca. Wiele z nich – jeżeli nie wszystkie – można też powiesić na ścianie za pomocą specjalnego wysięgnika. Ułatwia to wkomponowanie telewizora w charakter wnętrza naszego salonu. Możemy na przykład pokusić się o przygotowanie specjalnej wnęki, w której go powiesimy. Doskonałym pomysłem jest również wykorzystanie panelu dekoracyjnego, który z jednej strony będzie służył za tło dla sprzętu, a z drugiej doskonale będzie maskował zasilające go kable. Wówczas to właśnie telewizor będzie stanowił centralny punkt w naszym salonie.

Gdy jednak zależy nam, żeby telewizor nie rzucał się w oczy, proponujemy…

… nowoczesne szafki rtv

Przy takim rozwiązaniu to szafka sama w sobie będzie elementem dekoracyjnym. Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów szafek rtv w zależności od potrzeb użytkowników. W ofercie firm znajdują się zarówno małe szafeczki, jak i długie na całą ścianę półki. Doskonałym pomysłem jest także połączenie takiej szafki z regałem na książki. Warto jednak pamiętać o jednym – szafka rtv powinna być dopasowana stylem do reszty mebli w naszym salonie.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Designerski stolik kawowy do salonu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here