Jeżeli szukasz designerskieo pomysłu na stolik kawowy, sprawdź ofertę Daj mi design.
5
(1)

Szukacie oryginalnych, nowoczesnych i jednocześnie unikalnych mebli do swojego mieszkania? Zależy wam na jak najlepszej jakości i dopracowanym wyglądzie? Oto stolik kawowy od firmy Daj mi design.

Spis treści artykułu:

Wspieramy młodych polskich projektantów, czyli firma Daj mi design

Portal Dekorady.pl wspiera młodych polskich projektantów. Dziś postanowiliśmy wam przedstawić firmę Daj mi design, która jest warszawską pracownią typu design and build studio. Firma projektuje i zarazem produkuje meble oraz elementy wyposażenia wnętrz. Daj mi design tworzą dwaj architekci, którzy jakiś czas temu zmienili skalę swojej pasji i zamiast budynkami zajęli się sztuką użytkową.

Nowoczesny stolik kawowy od Daj mi design

Meble do salonu i innych wnętrz, tworzone przez Daj mi design powstają przy użyciu nowoczesnego oprogramowania do projektowania, które z jednej strony umożliwia osiąganie bardzo skomplikowanych, absolutnie nieosiągalnych tradycyjnymi metodami form, a z drugiej ułatwia szybkie ich wyprodukowanie dzięki frezarce cyfrowej CNC.

Taki proces technologiczny umożliwia elastyczne dostosowywanie rozmiarów mebli do indywidualnych potrzeb klienta. Ze względu na ustalony proces projektowo-produkcyjny twórcy z Daj mi design eksperymentują z tymi materiałami, które da się obrabiać na CNC. Ich ulubionym materiałem jest sklejka, ze względu na swoją prostotę, piękno ale i dużą wytrzymałość.

Jednym z produktów tej firmy jest stolik kawowy PUF. Baza stolika wykonana jest ze sklejki, a blat stolika z może zostać pomalowany na dowolny kolor.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Różnorodne modele sof skórzanych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here