Girlandy Cotton Ball Lights
5
(2)

Oświetlenie, które jest nie tylko praktyczne, ale i piękne? Szukasz lampek, które idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno w salonie jak i w pokoju dziecięcym? Potrzebujesz lampek, które będą dawały miękkie, ciepłe światło? Przedstawiamy nowość na polskim rynku, fantastyczne lampki Cotton Ball Lights.

Cotton Balls w pokoju dziecięcym

Cotton Balls to bardzo popularny rodzaj oświetlenia w pokojach dziecięcych. Kolorowe kule idealnie pasują do bajkowego wystroju każdego wnętrza dziecięcego pokoiku. Dają delikatne przygaszone światło, dzięki czemu można ich również używać w nocy, zamiast lampki nocnej. Dzięki nim każdy dziecięcy pokój nabierze odpowiedniego klimatu.

Kochają je nie tylko dzieci, ale i nastolatki, a także dorośli.

Cotton Ball Lights do każdego pomieszczenia

Lampy Cotton Ball Lights to piękne oświetlenie zamknięte w bawełnianych kulach… Nastrojowe świecące girlandy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu będą pasować do każdego wnętrza. Stanowią idealne dopełnienie oświetlenia, jako lampka nocna lub do stworzenia nastrojowego światła. Można wybierać spośród ponad 20 gotowych zestawów lub stworzyć swój własny mając do wyboru około 40 kolorów bawełnianych kul.

Cotton Ball Lights to światło zamknięte w bawełnianych kulach o wymiarach 6-7cm. Do wyboru są girlandy o ilości kulek 10, 20, 35 lub 50. Każda lampa posiada w zestawie 2 dodatkowe żarówki i oczywiście włącznik. Aby ułatwić aranżację girland w Twoim wnętrzu, można dokupić do nich przezroczyste haczyki Command, łatwe do przyklejenia i nie niszczące powierzchni. Jedno opakowanie Command zawiera 20 malutkich haczyków. Girlandy Cotton Ball Lights dostępne są w sklepie internetowym OUTLAB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here