Meble do domu
5
(1)

Jakie kolory mebli są obecnie popularne?

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się teraz biel. To kolor wybierany i dla mebli wypoczynkowych, i dla regałów czy komód. Barwa ta najmocniej powiększa optycznie. Całe umeblowanie w bieli to sposób, by nieduże mieszkanie wydawało się przestronne. W ofercie, jaką mogą się pochwalić sklepy meblowe Kraków, jest też sporo mebli szarych. To także popularny kolor. Zapewnia większą przytulność niż biel. Jest spokojny, a właśnie spokoju mieszkańcom dużych miast brakuje. Barwy ziemi to kolejny mocny trend.

W modnym szarym czy białym wnętrzu warto zadbać o akcenty kolorystyczne. Znaleźć coś w mocnym kolorze nie będzie trudno. Jest moda na wyraziste barwy, zwłaszcza w dodatkach. Jednak i meble mają tak atrakcyjną kolorystykę. Żółty lub różowy fotel czy niebieskie krzesło dodadzą pogody wnętrzu. Można też zdecydować się na ciemną zieleń kanapy i foteli. Kolor ten stał się modny wraz z rozpowszechnieniem się stylu tropikalnego.

Modne wyposażenie wnętrza z salonu meblowego

Trendy w wystroju wnętrz nie wiążą się tylko z kolorami. Warto wiedzieć, co jeszcze jest na czasie, by mieszkać modnie. Sklepy meblowe Warszawa to sporo surowo prezentujących się mebli. Są solidne, bez zdobień, z metalowymi elementami. Reprezentują styl industrialny, który jest teraz bardzo ceniony. Wystarczy jeden mebel w tym stylu, trochę industrialnych akcentów i już mieszka się modnie. Nie ma potrzeby, by w całości urządzać tak przestrzeń. Warto zdecydować się np. na solidny stolik loftowy. Jego kolorystyka pasuje niemal wszędzie.

Szukając modnych mebli, można też zwracać uwagę na nowoczesne i minimalistyczne. Są też takie, które nawiązują do stylu tropikalnego nie tylko kolorem, ale i np. wzorem. Duże znaczenie przywiązuje się obecnie do komfortu. Jeśli jest miejsce, to warto wzbogacić wystrój wnętrza o to, co zwiększa wygodę i komfort. Trzeba odwiedzić sklepy meblowe Szczecin czy inne o bogatym asortymencie. W nich znajdzie się w nich ogromną pufę i szezlong do salonu. Do sypialni warto poszukać toaletki oraz ławy do postawienia przy łóżku.

  9 sposobów na wyczyszczenie białych mebli

Urządzając wnętrze, można stawiać na modę. Najważniejsze, by wybrać z różnych trendów to, co uważa się za najlepsze dla siebie. Są tak zróżnicowane, że można mieszkać i modnie, i w swoim stylu.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

  1. Osobiście doceniłam bardzo półki modułowe jako alternatywę dla regałów i klasycznych półek ściennych. Jako miejsce na książki są moim zdaniem niezastąpione, a mówię to jako wieloletnia miłośniczka klasycznych biblioteczek ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here