Nowoczesne meble od firmy NOTI to praktyczne rozwiązanie do małych mieszkań.
5
(2)

Szukasz nowoczesnych mebli o indywidualnym stylu, które idealnie sprawdzą się w niewielkich wnętrzach? Z pomocą wszystkim, którzy chcą umeblować swoje pierwsze, niewielkie „M” przychodzi firma NOTI z najnowszą kolekcją mebli Easy. Małe wnętrza wymagają pomysłowych i praktycznych rozwiązań. Zobacz, jak z problemem ograniczonej przestrzeni poradziło sobie NOTI.

Nowoczesne meble do małych mieszkań

Kolekcja Easy to przede wszystkim meble modułowo-skrzyniowe i tapicerowane, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i materiałów. Dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom meble te idealnie sprawdzą się w niewielkich i nowoczesnych wnętrzach. Ich wyjątkowy charakter daje duże możliwości aranżacyjne, co oznacza, że za ich pomocą można z łatwością zmieniać charakter wnętrza.

Nowoczesne meble Easy dzięki szerokiemu zestawowi specjalnie wyselekcjonowanych deseni, wzorów i kolorów pozwalają na kreatywną zabawę z fakturą i charakterem. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie wybrane elementy będą do siebie pasować, a ich zestawienie będzie miało indywidualny i spersonalizowany charakter.

Kolekcja mebli Easy firmy NOTI

Kolekcja Easy powstała w odpowiedzi na potrzebny młodych ludzi, którzy urządzają swoje pierwsze niewielkie mieszkanie. Najważniejszą zaletą mebli NOTI jest przede wszystkim ich przystępna cena. Ponadto te nowoczesne meble do salonu pomagają adaptować posiadane już elementy wyposażenia i swobodnie rozbudowywać je o kolejne moduły, które spełnią nowe oczekiwania. Dzięki modułom można kompletnie zmienić charakter całej przestrzeni mieszkania. Easy pomaga zaspokoić codzienne funkcjonale potrzeby i w razie konieczności w łatwy sposób re-aranżować charakter wnętrza niewielkim kosztem – za pomocą akcesoriów, nowych pokrowców, czy poduszek.

Easy to kolekcja o ponadczasowej i minimalistycznej formie, która pasuje do wielu różnych gustów i upodobań oraz za pomocą odpowiednio dobranych kolorów i dodatków pozwoli stworzyć oryginalne wnętrza o zróżnicowanym charakterze.

1 KOMENTARZ

  1. Ja polecam stronę meblosfera24, naprawdę ogromny wybór i świetnie wykonane meble, sama mam zestaw DAX – super się prezentuje, schować też można sporo :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here