Szukasz idealnej sofy do salonu? Wiemy gdzie kupić meble do pokoju dziennego.

Wybór mebli wypoczynkowych nie zawsze jest prosty. Meble do pokoju dziennego powinny być nie tylko nowoczesne, ale też praktyczne. Przede wszystkim jednak nie powinny przeszkadzać. Jak wybrać odpowiednią sofę i fotele?

Na co zwrócić uwagę wybierając meble wypoczynkowe do pokoju dziennego

Wybór odpowiedniego kompletu wypoczynkowego do salonu zależy nie tylko od rozmiaru i kształtu pomieszczenia, ale także od stylu samego salonu. Ważne jest także to, jakie funkcje ma on spełniać w naszym domu. Ważne będą zatem nie tylko kolor sofy i foteli, ich faktura i forma, ale też kształt, wielkość i funkcjonalność. W cenie są dziś takie praktyczne rozwiązania, jak na przykład regulowane zagłówki w kanapach, schowki lub półki w podłokietnikach czy dodatkowe blaty na napoje. Innym praktycznym rozwiązaniem jest również sofa rozkładana, idealna dla naszych gości.Gdzie kupić nowoczesne meble do salonu?

Nowoczesne i designerskie meble do salonu, komplety wypoczynkowe, kanapy, sofy i fotele oferuje między innymi firma MOMA Studio. Jeden z modeli tej firmy został użyty w 418. odcinku Dekoratorni, gdzie mogliśmy podziwiać wspaniałą metamorfozę mieszkania. Architekt Przemek Lisiecki zdecydował się na szarą sofę bez podłokietników, z dodatkowym ciemnym blatem, który umożliwia postawienie napoju.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami firmy MOMA Studio.

Powyższe modele i wiele, wiele więcej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.momastudio.pl

Meble do pokoju dziennego. Jak wybrać meble wypoczynkowe?
5 (100%) 1 ocen

1 KOMENTARZ

  1. Ale ładne te kanapy:) Ja kupowałam swoją w zeszłym roku i jestem zadowolona i z jej jakości i z wyglądu. Postawiłam na polskiego producenta mebli, Adriana Furniture i nie żałuję. W Polsce produkują chyba najlepsze meble na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here