5
(1)

Remont kuchni to poważna sprawa – wymaga zarówno czasu, jak i sporych nakładów finansowych. Jeśli jednak nie chcesz zrywać kafelków czy przesuwać sprzętów, ale marzy ci się wizualna metamorfoza z efektem „wow!” – naklejki na ścianę są najlepszym rozwiązaniem. Dzięki nim przekształcisz kuchnię w zupełnie nowe pomieszczenie albo nadasz jej wyrazu – tanio, szybko i bez specjalnych umiejętności.

Realistyczne naklejki z jedzeniem i sprzętami kuchennymi

Do kuchni dedykowane są przede wszystkim naklejki z motywami kojarzącymi się z tym właśnie pomieszczeniem – a więc z najróżniejszymi wariacjami na temat jedzenia, sprzętów i naczyń kuchennych. W zależności od preferencji, możesz kupić spożywczą naklejkę w twoim unikatowym stylu.

Wegetariańską przestrzeń przyozdobią minimalistyczne marchewki, tylko dotknięte wyrazistymi plamami koloru. Mapa świata z wyszczególnionymi gatunkami kawy ucieszy tych, dla których od tego napoju rozpoczyna się każdy kolejny udany dzień. Fan leśnych wycieczek z koszykiem doceni naklejkę z grzybami a pani domu lubiąca stylistykę pin-up uśmiechnie się za każdym razem, gdy jej wzrok wpadnie na romantyczny rysunek miksera.

Znajdą się i lizaki dla tych, którzy nie uznają obiadu bez deseru czy proste, wektorowe papryczki chilli nawiązujące do art deco. A znacznie więcej kuchennych inspiracji znajdziesz na https://redro.pl/naklejki/przeznaczenia/do-kuchni/.

Pejzaże, przyroda i ciekawe miejsca – naklejki do kuchni podróżnika

Wyobrażenia potraw w kuchni są dla ciebie zbyt oczywiste? Może zatem zdecydujesz się na pójście w zupełnie inną stronę i przyozdobienie pomieszczenia ładnym widokiem lub przyrodniczą fotografią. Zdjęcie francuskiej winnicy zabierze w mentalną podróż każdego fana tamtejszych odmian winorośli. Łany zboża kojarzyć się będą z chlebem, ale i z nostalgicznym ciepłem dojrzałego lata. Fotografia plantacji herbaty przywiedzie na myśl długą drogę, jaką muszą przebyć listki by zabarwić się na intensywny odcień w filiżance na naszym własnym stole.

  Jak dekorować złotem?

Każda naklejka to osobna historia – komponuj je tak, by poczuć, iż to właśnie kuchnia jest sercem domu – miejscem, gdzie najmilej się rozmawia i najchętniej przebywa.

Abstrakcje i makra – kuchnia artysty ozdobiona naklejką

Dla wielbicieli formy i niebanalnej sztuki stworzono naklejki mogące równie dobrze ozdobić wnętrza galerii malarstwa czy fotografii. Należą do nich ciekawe abstrakcje, jak wyłaniająca się z czarnej plamy butelka czy oszczędne wzory w stylu vintage, przywodzące na myśl mandale i rozety.

Hitem kilku ostatnich sezonów są natomiast realistyczne makra, oddające w najdrobniejszych detalach przedstawiane przedmioty. Na zdjęciu liści mięty można niemal poczuć jej aksamitną strukturę i orzeźwiający zapach. Fotografia lasek cynamonu zachęca do zaparzenia rozgrzewającej herbaty i upieczenia pierniczków. Precyzyjnie uchwycone kostki lodu każą natomiast wrócić wspomnieniami do upalnych dni i serwowanych zimnych napojów.

Baw się formą i stwórz z kilku naklejek strefy, wywołujące w widzu określone emocje. Jeśli chcesz wspomnieniami powrócić do kuchni z dzieciństwa, zdecyduj się na naklejki imitujące stare kafelki lub boazerię.

Naklejki w kuchni

Uniwersalne wzory również do kuchni

Wiele wzorów nadaje się zarówno do sypialni czy salonu, jak i do kuchni – wszystko zależy od aranżacji i od preferencji mieszkańców. Należą do nich np. napisy motywacyjne, szkice drzew, kwiatów i ziół czy malownicze pejzaże gór, lasów i akwenów wodnych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kuchenną ścianę ozdobiła panorama nocnego miasta a grafika z kubkiem kawy znalazła swoje miejsce w pokoju dziennym – to twoja przestrzeń, kreuj ją zgodnie z własnymi preferencjami – a i goście będą czuć się dobrze w miejscu, które pozytywnie wpływa na właścicieli.

Tylko jedna naklejka, a może tak wiele. Z jej pomocą kuchnia nabierze charakteru. Podkreślisz atuty pomieszczenia i dasz wyraz własnej ekspresji. Przyrządzanie posiłków i siadywanie przy kuchennym stole stanie się jeszcze przyjemniejsze – tak spektakularnego efektu w takim budżecie nie da ci żadna inna dekoracja!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here