Biala sypialnia z odrobiną złota to doskonała propozycja dla odważnych. Zobacz więcej zdjęć.
5
(1)

Kolory w sypialni powinny być odpowiednio dobrze przemyślane. Ważne jest, żeby barwy nie pobudzały, a wyciszały nasze emocje. Idealnym kolorem jest w tym przypadku biel. Biała sypialnia powinna mieć jednak akcent kolorystyczny. W naszym przypadku jest to… złoto.

Spis treści artykułu:

Biała sypialnia skąpana w złocie

Białe ściany, biała idealnie gładka żywiczna podłoga, białe panele zasłonowe, białe fronty szafy. Błyszczące, czyste powierzchnie powiększają wnętrze. Zagłówek łóżka delikatnie graficzny, efektownie podświetlony. Obok szafeczki nocne, bardzo klasyczne i oczywiście białe.

Na nich proste białe lampki. Łóżko sprawia wrażenie rozkosznie miękkiego. Białej pościeli, złotych poduszek nie powstydziłaby się nawet królewska sypialnia, tak się ściele łóżko nie tylko dla wygody, ale przede wszystkim dla ozdoby.

Ważną ozdobą w tym wnętrzu jest złoty fotel, pałacowy styl z odrobina kiczu. Dekoracja na ścianie przypominająca złoty kleks i nawiązująca do niego mała półeczka. Sporo w tym dowcipu, żartu z klasą.

Nie zapominajmy o oświetleniu

Gładkość i lśnienie wydobywają światło. Lampa z czterech kloszy, minimum formy, maksimum treści. Można śmiało powiedzieć, że w tej śnieżono białej sypialni rządzi złoto.Zobacz również inne sypialnie:Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Modne kolory ścian w 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here