Nowoczesne meble gabinetowe spełniają wiele funkcji. Zobacz, gdzie je kupić.
5
(1)

Meble gabinetowe przez wieki przechodziły różne zmiany i ewolucje, by osiągnąć kształt, formę, przeznaczenie do jakiego dziś je wykorzystujemy. Meble biurowe, kiedyś dworskie, królewskie niosą za sobą wieki historii.

Idealne meble biurowe – czyli jakie?

Dziś myśląc o nich zwykle zwracamy uwagę na: wygląd, jakość materiału oraz ergonomię i funkcjonalność. Wszystkie te cechy na najwyższym poziomie mają meble FURNIKO. Wysokiej klasy ergonomiczne meble biurowe, stanowiska call center, biurka pracownicze, recepcje, krzesła, fotele do domowych gabinetów, a wszystko utrzymane w nowoczesnym designie. Wysoka jakość produktów jest priorytetowym celem firmy.

Obecnie FURNIKO należy do czołówki polskich producentów mebli biurowych. Głównym celem realizowanym przez firmę jest dostarczenie produktu wysokiej jakości, o nowoczesnym wzornictwie, który zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Jak powstają meble Furniko?

Począwszy od fazy projektowania, poprzez dobór materiałów i proces produkcji, FURNIKO stosuje procedury i procesy pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Wzornictwo mebli gabinetowych FURNIKO w żaden sposób nie odbiega od mebli, które mamy w domach. Drewno połączone z metalem, czy z giętym plastikiem. Wyszukana forma detali podkreśla prestiż i indywidualność. Ponadczasowy opierający się zmieniającym trendom styl klasycznego gabinetu zachwyci natomiast wielbicieli klasyki.

Zestawy firmy FURNIKO pozwalają na dużą swobodę w aranżacji zarówno gabinetu, jak i sali konferencyjnej. Światowy design na najwyższym poziomie sprawi,ze nasze gabinety i biura nabiorą indywidualnego charakteru.


Meble FURNIKO użyliśmy w odcinku 405.
Architekt: Przemysław Lisiecki

Zobaczcie również aranżacje naszego biura:

Projektanci: Ula Kołodziejek-Herman, Maciek Bogaczewicz, Dominik Ćwiek, Gosia Andryszczyk

Odcinek 280, 334.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Jak wybrać i prawidłowo ustawić lampkę na biurku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here