Zobacz, jak wypadła nowoczesna i odważna aranżacja gabinetu.
5
(2)

Jak urządzić biało-czarne biuro?

Szlachetność bieli z elegancką czernią tworzą ponadczasowe zestawienie, w połączeniu z cytrusową zielenią jest bardzo apetyczną aranżacją. Czarno-białe wnętrza dają bardzo duże możliwości aranżacyjne. Podłoga z białej żywicy, białe ściany, biurko, szafki, sofa, taka baza tworzy idealne tło dla kolorowego szaleństwa w szczegółach, które grają jednak we wnętrzu istotna rolę.

Dwuskrzydłowe drzwi w owocowej barwie, taka sama roleta. Niewiele a efekt intensywny i mocny. Część „pasiata” to barok we współczesnym wydaniu. Lekki, z przymrużeniem oka.

„Rozbuchana” komoda, białe biurko pokryte czarnym blatem, królewski fotel w aksamitnej limonce, czarne ażurowe mini krzesło – wszystko to tworzy genialną kompozycję.

Shuterrsy w oknie, klasyczny wieszak, plakat mówiący do kogo należy ta przestrzeń, drobiazgi, które dopełniają całość.

Aranżacja gabinetu, która cieszy oko i pobudza do kreatywnego myślenia. Wszystko to aż krzyczy, że czarno-białe wnętrza nie muszą być nudne. Przypomina jednocześnie, że klasyka najlepiej łączy się z żywymi kolorami.

Metamorfoza naszego biura jest zasługą naszych projektantów Uli Kołodziejek-Herman, Maćka Bogaczewicza i Dominika Ćwieka. Całą metamorfozę możecie zobaczyć w 280. odcinku Dekoratorni.

Więcej zdjęć i inspiracji, jak urządzić czarno-białe wnętrza, znajdziecie na stronie: Aranżacje Dekoratorni

Stare biuro Dekoratorni

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Aranżacja biura. Jak urządzić miejsce do kreatywnej pracy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here