Zasatanawiasz się, czy bibblioteczka w korytarzu to dobry pomysł? Oczywiście, że tak! Zobacz naszą aranżację.
0
()

Aranżując mieszkanie nie możemy zapomnieć o jednym, bardzo ważnym elemencie dekoracyjnym w naszym wnętrzu, jakim są… książki. Doceniami je nie tylko przez wzgląd na ich zawartość i rozrywkę, której nam dostarczają, ale też to, jak pięknie wyglądają w naszym wnętrzu. A co jeżeli nie mamy na nie miejsca w salonie czy sypialni? Spróbujmy je wkomponować w wystrój przedpokoju.Biblioteczka w przedpokoju

Nie mając w domu warunków na stworzenie klasycznej, tradycyjnej biblioteczki wykorzystajmy wolne miejsce w korytarzu. Miejsce nieco na uboczu zapewni spokojną atmosferę. Dostawmy stylowe krzesło, aby nadać bardziej biblioteczny charakter. Lekkie, ażurowe wręcz półki optycznie nie zabiorą przestrzeni a przy tym w piękny sposób wyeksponują książki. A książki możemy układać w dowolnych pozycjach, poziomo, frontem okładki (wzorem Skandynawów), tak by tworzyły małe dzieła sztuki i niebanalną dekorację.

Biblioteczka w korytarzu stworzy magię i tajemniczość na ścianach. A dodatkowe gadżety, takie jak ciekawe podpórki pod książki będą dodatkową ozdobą.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Jak zaaranżować wąski przedpokój? Miejsce do przechowywania

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here