3
(1)

Właściciele tego domu wiele lat mieszkali w Anglii. Dom w Polsce projektowali tak, aby zatrzymać w nim klimat, pamiątki i meble z tamtego okresu swojego życia.
Jednak podczas prac nad projektem otwarci byli też na propozycje architekta, który klasyczne rozwiązania przełamywał nowoczesnymi elementami.
Dlatego dom jest przestronny, nowoczesny, z nutą stylu angielskiego, ale bez tak charakterystycznych dla tego stylu zdobień.

Mamy nowoczesny salon na dwie kondygnacje, ścianę okien, przeszklone balustrady, podświetlane schody. W centralnej części modernistyczny, wiszący kominek (Focus). Klasyczny styl angielski dominuje w kuchni. Kremowe fronty z charakterystycznymi frezowaniami, jednak przełamane granitowymi, czarnymi blatami, nowoczesnymi sprzętami AGD, w tym dominującą lodówką french door, również w kolorze czarnym.
Przestronny dwukondygnacyjny salon to doskonały mix stylów, w tej nowoczesnej przestrzeni mamy komfortowy, stylowy stół na 12 osób, duże, wygodne sofy, jednak oświetlenie jest bardzo modernistyczne. Wiszące kilkumetrowe lampy pięknie wyglądają na tle ogromnej ściany okien, która zajmuje dwa piętra budynku.

Układ pomieszczeń przewidziany był dla rodziny 2+2 z opcją zamieszkania tu pomocy domowej lub niani. Dla niej na parterze przewidziano osobne mieszkanie.
Piętro to komfortowa przestrzeń dla rodziców, dwójki dzieci i gości.
Master bedroom ma swoją łazienkę i garderobę. Dla gości przewidziano również bardzo wygodny pokój z łazienka. Dzieci mają swoją oddzielną łazienkę i garderobę.
Z każdego pokoju okna wychodzą na przepiękny ogród.
Słyszymy tu tylko świergot ptaków, możemy zachwycać się kwitnącymi rododendronami i odpocząć od szalonego rytmu stolicy…
Wakacje na co dzień? To jest rozwiązanie, szczególnie dla osób, których zawód pozwala na pracę w domu. Dlatego na parterze jest też odosobniony, cichy gabinet, również z wyjściem na taras i do ogrodu.
To dom z dala od zgiełku miasta, choć dojazd do głównych arterii komunikacyjnych jest bardzo łatwy.

  Jak pilnować swojej prywatności przed sąsiadami? Sposoby odgrodzenia się od sąsiednich posesji

Usytuowany między Wilanowem a Konstancinem sprawia, że to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, szczególnie uczęszczających do szkół o profilu językowym. W pobliżu szkoła amerykańska, francuska, brytyjska.
Dom marzenie? Możecie je spełnić, bo dom jest wystawiony na sprzedaż.

Zapraszamy na naszą stronę www.visionhome.pl, zakładka For Sale – tam dowiecie się więcej o cenie i parametrach tego wyjątkowego rodzinnego domu.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta
Zadzwoń do nas
Vision Home
Elżbieta Kuźniacka
500 21 66 77

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 3 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here