Zobacz, jka wyglądają łazienki stylizowane. Zajrzyj do naszej galerii.
5
(2)

Każdy z nas z pewnością nie raz zastanawiał się nad tym, jak będzie wyglądać jego wymarzona łazienka. W zależności od upodobań różnych osób powstało wiele różnorodnych stylów wnętrz. Aranżacje łazienek nowoczesnych, klasycznych lub stylizowanych to jednak nie tylko kolorystyka i wybór odpowiednich płytek ceramicznych. Klimat we wnętrzu łazienki tworzą także ceramika, jak wanna i umywalka, prysznice, baterie a nawet grzejniki. Oto nasze pomysły na łazienki stylizowane.

Łazienka w stylu angielskim

Styl angielski charakteryzuje się elegancją i dbałością o szczegóły. W naszej aranżacji płytki łazienkowe w estetyce wiktoriańskiej stanowią idealne tło dla klasycznej ceramiki – umywalki i sedesu. We wnętrze to idealnie wpisują się także stylizowane na klimat retro baterie firmy Burlington, zarówno przy umywalce, jak i pod prysznicem.

Więcej na temat wnętrza w tym klimacie znajdziecie w artykule Łazienka w klimacie retro

Aranżacje łazienek w stylu eko

Nurt eko coraz odważniej pojawia się w naszych mieszkaniach. Jego wpływy sięgnęły również naszych łazienek. Charakterystyczne dla tego stylu jest głównie drewno. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na drewno w łazience, głównie ze względu na kwestie finansowe. Na rynku można jednak znaleźć wiele drewnopodobnych płytek ceramicznych, które idealnie wkomponują się w ten właśnie klimat wnętrza. We wnętrzu w klimacie eko powinna znajdować się klasyczna, najlepiej wolnostojąca wanna.
Nurt eko przypadł wam do gustu? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi projektami w stylu eko.

Łazienki w stylu glamour

Aranżacje łazienek w stylu glamour kojarzą się zwykle z czernią, czerwienią oraz złotymi dodatkami. Aby nasza łazienka błyszczała nie musimy się jednak decydować na mocne, dominujące dodatki. Wystarczy wybór odpowiedniej armatury oraz ceramiki. Delikatna mozaika wykonana z płytek o lekko błyszczącej fakturze stanowi doskonałe tło dla klasycznej wanny i umywalki. Całość wnętrza dopełnia duże lustro w błyszczącej ramie.

  Nowoczesna ceramika i armatura: angielskalazienka.pl

Zdjęcia: Michal Mrowiec Photography

A tu znajdziecie więcej ciekawych inspiracji:

Armatura i dodatki do łazienek zostały zakupione w sklepach

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here