Pożyteczne schowki w kcuhni
5
(3)

Schowki to rzecz nieoceniona w każdym domu czy mieszkaniu. Każda rzecz powinna mieć swoje określone miejsce. Pożyteczne schowki można umieścić zarówno w przedpokoju, jak i w kuchni czy w łazience. Jak zorganizować przestrzeń, żeby była bardziej uporządkowana? Oto nasze darmowe porady projektantów wnętrz na zorganizowanie praktycznych schowków w mieszkaniu.

Praktyczne schowki w przedpokoju

To właśnie przedpokój jest miejscem, gdzie najczęściej przechowujemy różnego rodzaju rzeczy. Funkcję schowka pełni w tym miejscu zwykle szafa wnękowa. Problem pojawia się jednak, gdy mamy do czynienia z wąskim, nieustawnym przedpokojem. Można się wówczas pokusić o próbę optycznego powiększenia przestrzeni, na przykład za pomocą luster. Lustrzane drzwi do schowków i szaf w przedpokoju sprawdzą się idealnie. Innym pomysłem może być też wykonanie długiej, niezbyt głębokiej szafy o nieregularnym kształcie, która będzie doskonałym miejscem do przechowywania i jednocześnie będzie dodawała odpowiedniego klimatu temu wnętrzu.Zabudowy w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach

Zabudowy w kuchni i łazience również powinny być dokładnie przemyślane. Jeżeli chcemy, żeby przestrzeń naszego mieszkania sprawiała wrażanie poukładanej i pełnej harmonii, możemy zastosować sięgające do sufitu zabudowy. Z kolei szafki lub biblioteczkę w salonie możemy zakryć przesuwnymi roletami. Oto nasze pomysły na ciekawą aranżację schowków w mieszkaniu.

architekci: Przemysław Lisiecki i Maciej Bogaczewicz
współpraca projektowa:  Elżbieta Kuźniacka
www.visionhome.pl

Zdjęcia: Michal Mrowiec Photography

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Szafy wnękowe - pożyteczne zabudowy w mieszkaniu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here