356_6
1
(1)

loftowa łazienka

W łazience w stylu loftowym, dominuje chłodna i surowa kolorystyka. Charakterystyczne są takie elementy jak cegła, beton, stalowe elementy czy widoczne rury i kable. Aranżując loftową łazienkę należy zrezygnować z ozdób i dekoracji. Funkcje dekoracji powinny pełnić nietypowe, designerskie meble o ciekawej, oryginalnej formie oraz z nietypowych materiałów i kolorów. Chłodny wystrój można przełamać podłogą z naturalnego drewna.

Mała toaleta została ozdobiona ciemnymi płytkami oraz mozaiką, której urodę podkreśla brokatowa fuga. Intrygującą dekoracją na podłodze jest fototapeta ze zdjęciem szybu windy, podświetlona ledem. Lolftowy charakter łazienki to kolorystyka szarości oraz czerni która nawiązuje do wystroju całego mieszkania. Industrialne klimaty zauważamy również w metalowych elementach wykończenia armatury. Charakteru dodaje czarne wykończenie wyposażenia łazienki.

W drugiej łazience znajdują się płytki kojarzące się ze skorodowaną blachą.Nawiązują one do loftowych wnętrz, jednak kolorystyka blachy – brązów i miedzi, wprowadza nowy akcent kolorystyczny. Loft to nie tylko szarości, czego przykładem jest to wnętrze. Na wannie została zamontowana kabina do prysznica, dzięki czemu spełnia podwójną funkcję. Bardzo nowoczesna toaleta została również wyposażona w dodatkowy element jakim jest funkcja podmywania. Podłoga z kolei dodaje nieco przytulności i ciepła do wnętrza, przełamując chłodny loftowy charakter.

 

 

Jeśli w waszej łazience pojawią się nietypowe elementy podczas remontu, wszelkiego rodzaju instalacje, rury, filary, belki stropowe – postarajcie się je wykorzystać w ciekawy sposób. Zaaranżujcie je, pokażcie, odsłońcie i wykorzystajcie te surowe elementy, ponieważ mogą stać się nietypowym i wyjątkowym wystrojem waszej loftowej łazienki.


 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 1 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Bądź trendy - postaw na oświetlenie w stylu loftowym

2 KOMENTARZE

  1. Super wc, od wielu lat nosiłam się z tego typu pomysłem, tylko nigdy nie znalazłam tak odważnego inwestora.
    mgr inż arch. Agata PIltz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here