Banner-Dekorady2
4.5
(2)

Dbając o design, elegancję i jakość stosowanych materiałów, w branży sprzętu AGD do kuchni firma oferuje okapy na najwyższym poziomie technologicznym. Dzięki pasji wielu ludzi i nieustającej chęci projektowania pięknych, funkcjonalnych i bezpiecznych urządzeń oraz dzięki wieloletniemu i fachowemu doświadczeniu,zwykły okap przerodził się w eleganckie i funkcjonalne urządzenie.

Zaangażowanie i determinacja firmy pozwoliły na jej szybki rozwój najpierw w Europie, a następnie w świecie. Jest teraz obecny na 3 kontynentach i posiada fabryki w sześciu krajach: we Włoszech, Szwecji, Francji, Turcji, Indiach i Argentynie. Jeśli dodamy do tego oddziały sprzedaży w USA i Rosji Faber z 1400 pracownikami, jest jednym z trzech największych producentów okapów kuchennych.

LITHOS to przykład nowoczesnego designu, oparty na prostej formie i elegancji.

Szeroka gama kolorystyczna oraz 45cm szerokości, pozwala dostosować ten przepiękny okap do wnętrza każdej kuchni. Producent jak zawsze zadbał o najmniejsze szczegóły. Mistrzostwo i precyzja w każdym detalu.

Lithos wyróżnia się starannie wykończonymi, delikatnie zaokrąglonymi brzegami obudowy, przez co staje się absolutnie gładki i harmonijny. Dwa halogeny o mocy 20W doskonale oświetlają blat kuchenny.

Okap wyposażony jest w Silnik Energy, który posiada maksymalną wydajność 560 m3/h. Najwyższa prędkość połączona jest z funkcją „Intensive”. Przy jej uruchomieniu urządzenie uzyskuje maksymalną wydajność zasysania, a funkcja jest aktywna jeszcze przez 10 min. Po upływie tego czasu okap automatycznie przełącza się na poprzednio ustawioną prędkość.

Komin wykonany jest ze stali nierdzewnej, a metalowy filtr przeciwtłuszczowy nadaje się do mycia w zmywarce. Dostępne modele w ofercie to: czarny, żółty, biały z połyskiem i biały matowy, a na Święta producent wprowadził dwa nowe kolory: czerwony i kremowy.

Ceny wahają się w zależności od koloru i miejsca dystrybucji: 1500 – 1900 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here