palermo
4
(1)

W konkursie organizowanym przez ekskluzywny magazyn Dobre Wnętrze biorą udział firmy, które mogą pochwalić się świetnie zaprojektowanym produktem, kojarzącym z najwyższej klasy wzornictwem. Nagroda, którą otrzymało Palermo została przyznana przez Czytelników i Internautów – to oni wskazali, które z prezentowanych rzeczy podobają im się najbardziej. Jest to więc wyjątkowo cenna dla Bizzarto nagroda, na zadowoleniu i zainteresowaniu Klientów zależy nam przecież najbardziej.

Palermo

Ważną rolę w tej kolekcji pełnią, nadające smaku, detale wykończenia – bardzo oryginalne przeszycia tkaniny oraz nóżki wyglądające niemal jak nowoczesna biżuteria (dostępne także w wersji drewnianej). Przytulne kształty zachęcają do wypoczynku. Zagłówki, dzięki stopniowemu systemowi unoszenia, można umieścić w pozycji najwygodniejszej dla odpoczywającego.

Miękkość mebli zapewnia prawdziwy komfort relaksu. Kształt i wielkość mebla można dostosować do potrzeb i wymagań. Cena zależy od tego, jakie elementy zostaną wybrane.
Projektantka kolekcji – Michalina Mendelewska

Zobacz całą kolekcję Bizzarto

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Kupujemy telewizor - jakie parametry i design wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here