4.5
(4)

Pojemność lodówki – lodówka idealna dla singla i dużej rodziny

Nowoczesne lodówki to urządzenia, które występują w wielu rozmiarach. To, co jednak liczy się najbardziej, to pojemność ich wnętrza. To od niej zależy bowiem, ile produktów żywnościowych będziemy mogli w niej jednocześnie przechowywać. Innej lodówki będą bowiem potrzebowały osoby mieszkające samodzielnie, a zupełnie innej rodziny wielodzietnie.

Lodówki to zarówno urządzenia o standardowym wyglądzie, które idealnie sprawdzą się w kuchniach o małym i średnim rozmiarze, jak i duże oraz znacznie bardziej pojemne sprzęty AGD typu Side by Side, idealne dla większych rodzin oraz do dużych i przestronnych kuchni.

Dla osób, które mieszkają same oraz dla par świetnym wyborem będzie niewielka lodówka Beko RCSA240M20W o pojemności całkowitej 229 l. Lodówka jest niska, nie zajmuje wiele przestrzeni, będzie więc znakomicie prezentowała się w małej kuchni.

Jeśli natomiast planujemy przechowywać w urządzeniu więcej produktów, warto wybrać inny, bardziej pojemny model. Dobrze sprawdzi się tu np. lodówka Beko CNA295K20XP, która oferuje pojemność 295 l. Będzie więc świetnym wyborem także dla rodzin.

Najbardziej wymagający użytkownicy, którzy potrzebują dużo wolnego miejsca w lodówce, powinni z kolei zainteresować się najpojemniejszymi aktualnie dostępnymi w sprzedaży lodówkami, do których należy lodówka Beko GN1416231JX. Jest to model Side by Side o pojemności aż 530 l, idealnie nadaje się więc zwłaszcza dla dużych rodzin.

Lodówka wolnostojąca czy do zabudowy?

Kolejną decyzją, jaką musimy podjąć, zanim udamy się na poszukiwanie lodówki, jest typ zabudowy. Lodówki występują bowiem zarówno w postaci wolnostojącej, jak i przeznaczonej do zabudowy.

Jeśli dotychczas mieliśmy lodówkę wolnostojącą i nie chcemy przygotowywać mebli pod zabudowę, wybierzmy tradycyjne urządzenie wolnostojące. W przypadku, kiedy wraz z lodówką wymieniamy także meble, warto jednak rozważyć wybór lodówki do zabudowy. Jej umieszczenie w ciągu mebli pozwoli bowiem zaoszczędzić miejsce oraz sprawi, że nasza kuchnia zyska spójny i estetyczny wygląd.

  Jaką wagę wybrać do swojej kuchni?

Nie tylko chłodzenie i mrożenie! Dodatkowe funkcje przydatne w każdej lodówce

Nowoczesne lodówki to nie tylko urządzenia, dzięki którym nasze produkty żywnościowe na dłużej zachowają świeżość. Oprócz tego oferują wiele innych, przydatnych w każdym domu funkcji. Należy do nich m. in. No Frost, dzięki której zapomnimy o uciążliwym okresowym rozmrażaniu urządzenia. Wyposażona w nią jest lodówka Beko RCNA400E30ZX. Jej zaletą jest także klasa energetyczna A++, dzięki której urządzenie pozwoli nam sporo zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.

Jeśli lubimy mieć zawsze świeżą i schłodzoną do odpowiedniej temperatury wodę oraz często korzystamy z kostek lodu powinniśmy zainteresować się urządzeniem wyposażonym w praktyczny dyspenser wody oraz automatyczną kostkarkę. Takie możliwości oferuje lodówka Beko w Neonet.pl, model BEKO GN1416231JX, którą aktualnie możemy kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to bezszronowa energooszczędna lodówka typu Side By Side, która idealnie sprawdzi się dla dużych rodzin oraz najbardziej wymagających użytkowników.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

3 KOMENTARZE

  1. Najważniejsza rzecz to chyba klasa energetyczna i wielkość lodówki – żeby miejsca było odpowiednio na nasze wszystkie potrzeby.

  2. Zamiast kostkarki, ważniejsze jest to, żeby lodówka długo utrzymywała świeżość żywności. Ja szukam nowej lodówki i chyba mój wybór padnie na Candy z komorą świeżości i systemem No Frost. Dzięki temu nie trzeba jej często rozmrażać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here