Nowoczesna kuchnia w drewnie
5
(1)

Nowoczesna kuchnia w drewnie niekoniecznie musi nawiązywać stylem do klasycznych wnętrz. Drewno doskonale wpisuje się także we wnętrza nowoczesne. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie materiałów, które imitują drewno. Oto nasz pomysł na aranżację kuchni w zabudowie, której motywem przewodnim jest drewno.

Nowoczesna kuchnia w drewnie

Zabudowy kuchenne są coraz bardziej popularne szczególnie ze względu na swoją wartość estetyczną. Kuchnia w drewnie, w której wszystkie rzeczy schowane są za eleganckimi, nowoczesnymi frontami sprawia wrażenie ładu, porządku i przede wszystkim optycznie powiększonej przestrzeni. Zabudowa w kuchni została dodatkowo wyposażona w systemy przechowywania co jeszcze ułatwia poruszanie się po tym pomieszczeniu. Dzięki lakierowanym frontom o fakturze przypominającej drewno kuchnia idealnie wpisuje się w nowoczesny klimat mieszkania, ale stanowi też niejako kontynuację klasycznego stylu, reprezentowanego przez drewniany stół. Całość stanowi wygodne oraz przestronne wnętrze.

Jaki efekt zdołano uzyskać za pomocą drewnianych frontów?

Dzięki odpowiedniej aranżacji udało się w kuchni uzyskać efekt minimalistycznej, prostej zabudowy w delikatnej stylistyce. Kuchnia nastawiona jest przede wszystkim na ekonomię oczywiście przy zachowaniu interesującego designu i doskonałej ergonomii. Dzięki odpowiedniemu wkomponowaniu aneksu kuchennego w otoczenie, kuchnia stała się integralną częścią całego mieszkania. Dodatkowo ciepło materiału, jakim jest płyta w o fakturze drewna, została przełamana przez stal sprzętu AGD a także elegancką wyspę kuchenną z czarnym kamiennym blatem.

Projekt i zdjęcia: Maciej Bogaczewicz

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Lodówka SMEG- nieprzemijająca klasa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here