Kuchnia w salonie to poważne wyzwanie aranżacyjne. Jak urządzić to wnętrze? Mamy kilka pomysłów.
4.4
(7)

Kuchnia otwarta na salon to coraz częstsze rozwiązanie w nowobudowanych mieszkaniach. Łącząc te dwa wnętrza nie tylko zyskujemy dodatkowe metry kwadratowe, ale też sprawiamy, że obydwa pomieszczenia doskonale ze sobą współgrają. Połączone stołem jadalnianym nie tracą swoich pierwotnych funkcji, a wręcz przeciwnie – tworzą jedną, spójną i funkcjonalną całość. Zobacz, jak urządzić dużą i małą kuchnię w salonie.

Mała kuchnia w salonie

Biel sprzyja ograniczonej przestrzeni. Białe fronty szafek z MDFu , biały bar pełniący funkcję stołu, jasne ściany, wszystko jest kontynuacją stylu w całym mieszkaniu. Zabawne zdjęcie na barze oddzielającym strefę kuchenną od salonowej, czarne hokery na stalowych nogach i srebrne oświetlenie czyni przestrzeń niezwykle nowoczesną. Tak wygląda nasza otwarta na salon kuchnia.

Duża kuchnia otwarta na salon

Dysponując większą przestrzenią możemy wyraźniej oddzielić aneks od salonu, np. ciemnymi meblami kuchennymi i innym kolorem podłogi.

Łącznikiem niech będzie mini wyspa w roli stołu. Nad nią duże białe lampy, które synchronizują się z lampą stojącą w salonie. Płynne przenikanie się kuchni i salonu nie określa jednoznacznie, gdzie kończy się jedno a zaczyna drugie. Nowoczesny sposób na zaaranżowanie wnętrza.

Kuchnia otwarta na salon – pomysły na aranżację tego wnętrza:Marzy Ci się nowoczesny aneks kuchenny w salonie? Zobacz inne nasze pomysły:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.4 / 5. Ilość ocen: 7

Brak ocen!

  Pomysł na małą kuchnię w małym mieszkaniu? Aranżacja 29 m2

3 KOMENTARZE

  1. Kuchnia otwarta na salon , super rozwiązanie do małych jak i dużych kuchni. Przy tak dużym i różnorodnym wyborze okapów, możemy pozwolić sobie na niebanalne rozwiązania. Mówię tu oczywiście o polskich firmach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here