Kuchnia w salonie to poważne wyzwanie aranżacyjne. Jak urządzić to wnętrze? Mamy kilka pomysłów.

Kuchnia otwarta na salon to coraz częstsze rozwiązanie w nowobudowanych mieszkaniach. Łącząc te dwa wnętrza nie tylko zyskujemy dodatkowe metry kwadratowe, ale też sprawiamy, że obydwa pomieszczenia doskonale ze sobą współgrają. Połączone stołem jadalnianym nie tracą swoich pierwotnych funkcji, a wręcz przeciwnie – tworzą jedną, spójną i funkcjonalną całość. Zobacz, jak urządzić dużą i małą kuchnię w salonie.

Mała kuchnia w salonie

Biel sprzyja ograniczonej przestrzeni. Białe fronty szafek z MDFu , biały bar pełniący funkcję stołu, jasne ściany, wszystko jest kontynuacją stylu w całym mieszkaniu. Zabawne zdjęcie na barze oddzielającym strefę kuchenną od salonowej, czarne hokery na stalowych nogach i srebrne oświetlenie czyni przestrzeń niezwykle nowoczesną. Tak wygląda nasza kuchnia otwarta na salon.Duża kuchnia otwarta na salon

Dysponując większą przestrzenią możemy wyraźniej oddzielić aneks od salonu, np. ciemnymi meblami kuchennymi i innym kolorem podłogi. Łącznikiem niech będzie mini wyspa w roli stołu. Nad nią duże białe lampy, które synchronizują się z lampą stojącą w salonie. Płynne przenikanie się kuchni i salonu nie określa jednoznacznie, gdzie kończy się jedno a zaczyna drugie. Nowoczesny sposób na zaaranżowanie wnętrza.

Kuchnia otwarta na salon – pomysły na aranżację tego wnętrza:Marzy Ci się nowoczesny aneks kuchenny w salonie? Zobacz inne nasze pomysły:

Kuchnia otwarta na salon. Nowocześnie i stylowo
4.6 (92%) 5 ocen

1 KOMENTARZ

  1. Kuchnia otwarta na salon , super rozwiązanie do małych jak i dużych kuchni. Przy tak dużym i różnorodnym wyborze okapów, możemy pozwolić sobie na niebanalne rozwiązania. Mówię tu oczywiście o polskich firmach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here