Róż w salonie z jadalnią i aneksem? Zobacz, jak udało nam się urządzić ten nowoczesny salon.
5
(2)

Nowoczesne wnętrze niejedno ma imię. Wszystko zależy od upodobań i marzeń właścicieli. Jeżeli ktoś lubi róż, nie będzie mu on przeszkadzał nawet jako kolor na ścianach w salonie. Podobnie rzecz się ma z czarno-białymi pasami. Zobacz, jak udało nam się zaaranżować nowoczesny salon z jadalnią i ankesem.

Spis treści artykułu:

Jak urządziliśmy nowoczesny salon z kącikiem jadalnianym?

Must have salonu to duża, wygodna kanapa, która pomieści całą rodzinę. Biały stolik kawowy zachęca do wspólnego spędzania czasu, a lampa nad kanapą sprzyja lekturze. Całość dopełnia puf w paski i miękki, czarny dywan z długim włosiem.

Z kolei stół to bohater jadalni. Prosty, duży, ciężki. Lekkości dodadzą mu białe plastikowe krzesła, na przykład kultowe już Pantony.

Ciepło i przytulnie we wnętrzu – jak to osiągnąć?

Jasne kolory, miękkie tkaniny sprawią, że będzie ciepło i przytulnie we wnętrzu. Czarne akcenty w postaci rzymskich rolet, zasłon i lamp uzupełnią w subtelny, elegancki sposób wysublimowaną całość.

Mieszkać jak najprzyjemniej to zasada, którą powinniśmy się kierować przy tworzeniu miejsca, które sprzyjać ma długim i wygodnym rozmowom.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Zieleń wygrywa. Biel i zieleń we wnętrzu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here