Zobacz, jak udała nam się aranżacja małego salonu z jadalnią. Zapraszamy do galerii.

Niewielkie mieszkanie daje bardzo duże pole do popisu dla architektów i projektantów wnętrz. Jak rozplanować niewielkie wnętrze żeby było funkcjonalne, nowoczesne i jednocześnie przytulne? Zobaczcie, jak z tym zadaniem poradzili sobie projektanci Dekoratorni. Oto nasza aranżacja małego salonu z jadalnią.

Aranżacja małego salonu z jadalnią – nasz pomysł na to wnętrze

Salon z jadalnią urządzony został w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Przy ścianie z telewizorem ustawiono nowoczesny, prosty regał z białym frontem. Szafka wisząca i rtv również idealnie wkomponowały się stylem w wystrój tego pokoju. Ściany utrzymano w odcieniach szarości. Przestrzenna fototapeta ze zdjęciem biurowego korytarza zaznaczona została najciemniejszym z odcieni. Na tle tej ściany w salonie ustawiono wygodną, rozkładaną sofę, która służy gospodarzom również do odpoczynku nocnego. Przytulności wnętrzu dodał puszysty, stalowy, szary dywan.
Nowoczesny styl przełamany został za pomocą stolika kawowego, który formą nawiązuje do designu lat 60-tych. Ścianę przy kąciku jadalnym ożywiona została kolorem miodowym. Na jej tle ustawiono biały, okrągły stół w towarzystwie krzeseł o nowoczesnej linii. Ciekawie wpisały się w to wnętrze również oryginalne, wykonane własnoręcznie przez projektantów Dekoratorni szafki-kubiki. Aranżacja małego salonu z jadalnią oparta została na przeciwieństwach, stolik z lat 60-tych równoważy nowoczesny regał. Szarości ocieplają pomarańcz i drewniane dodatki.

Oto nasz projekt – aranżacja małego salonu z jadalnią, który jest nowoczesny, przytulny, ale też funkcjonalny.

Więcej zdjęć i inspiracji znajdziecie na: Aranżacje Dekoratorni.

Aranżacja małego salonu kącikiem jadalnianym
5 (100%) 1 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here