Komoda w przedpokoju jest przede wszystkim funkcjonalna - jedna powinna też pasować do wnętrza,
4.8
(4)

Zwykła komoda może zupełnie odmienić charakter wnętrza i nadać mu indywidualny charakter. W zależności od upodobań i gustu właścicieli domu lub mieszkania. Wnętrze może mieć charakter tradycyjny lub niebanalny, styl egzotyczny, retro lub nowoczesny. Wszystko zależy od aranżacji pomieszczenia i przede wszystkim od tego, jakie meble wybierzemy. Najczęściej zdarza się, że w przedpokoju to właśnie komoda jest jedynym meblem.

Komoda w przedpokoju

Umiejętnie wyeksponowana we wnętrzu komoda może stanowić główny element aranżacji wnętrza. Wokół takiej aranżacyjnej perełki można następnie ustawić pozostałe elementy aranżacji. Z drugiej strony może też być ciekawym bohaterem drugiego planu, który idealnie spełnia swoje zadanie. Praktyczne zastosowanie komody, obok jej znaczenia dla wystroju wnętrz, jest szczególnie doceniane w przedpokoju.

Oczywiście dobrym miejscem na komodę jest także sypialnia czy pokój dzienny. Oprócz zawartości szuflad na komodzie można także postawić lustro lub żywe kwiaty w wazonie. W sypialni lub w salonie na komodzie może stanąć designerska lampka lub nadające odpowiedni klimat świeczki.

Mimo że komody są mocno zakorzenione w tradycji to są one otwarte na wszelkiego rodzaju metamorfozy. Z powodzeniem poddają się nowatorskim technologiom. Zobaczcie, jak wygląda idealnie wkomponowana we wnętrze komoda.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.8 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

  Jak urządzić mały przedpokój? Skuteczne triki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here