Zobacz, jak za pomocą kolor ożywić białe wnętrza.
5
(3)

Kolor biały we wnętrzach wygląda niezwykle elegancko. Można go stosować w wersji solowej, jak i w towarzystwie innych kolorów. Doskonale sprawdzi się w towarzystwie czerni, ale też mocniejszych kolorów. Przedstawiamy nasz pomysł na salon z aneksem w bieli.

Biel we wnętrzach – solo

Biel jest kolorem, który pojawia się w niemal każdym wnętrzu i pomieszczeniu mieszkalnym. Jeżeli nie w dodatkach to jako kolor przewodni. Bez bieli nie można urządzić żadnego domu czy mieszkania.

Wbrew powszechnej opinii, że biel jest kolorem zimnym są dwie odmiany tego koloru: zimna i ciepła. Barwa ta jest elegancka i pełna wdzięku. Niezależnie od tego czy stosujemy ją w całości, czy jako pojedynczy mebel, biel dominuje w każdym wnętrzu i umacnia swoją dominację.

Nowoczesne białe wnętrza: biel w towarzystwie

Biel we wnętrzach lubi towarzystwo innych kolorów.  Co prawda, mieszkanie w kolorze białym wygląda przestronnie, ale jeśli w apartamencie biel przeważa, wnętrze wydaje się trochę sterylne.

W takich wypadkach wskazane jest więc, aby ozdobić ściany kolorowymi obrazami lub kawałkiem fototapety, co z pewnością przełamie monotonię. W białych wnętrzach możemy liczyć na dużą ilość światła i optycznie powiększonej przestrzeni życiowej.

Jeżeli jednak nie przepadasz za śnieżnobiałą bielą, istnieją jeszcze inne jej odcienie, jak chociażby beżowy, żółtawy czy lekko różowy. W połączeniu z błękitem wydaje się dość zimna, jednak gdy połączymy ją z mocniejszymi kolorami, jak chociażby żółć czy zieleń, mieszkanie nabierze odrobiny ciepła.

Projekt: Maciej Bogaczewicz

Zapraszamy do obejrzenia 16. odcinka Dekorad.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Modułowa biblioteczka w salonie z aneksem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here