Kącik biblioteczny w sypialni. Zobacz, jak znaleźć miejsce na książki w sypialni.
5
(3)

Domowa biblioteczka to idealne rozwiązanie dla miłośników książek.  Jeżeli metraż mieszkania nie pozwala na wygospodarowanie osobnego pomieszczenia na gabinet lub bibliotekę, trzeba znaleźć inne miejsce. Wiele osób decyduje się na regał w salonie. Niektórzy wieszają półki z książkami w przedpokoju. A co powiecie na kącik biblioteczny w sypialni?

Domowa biblioteczka w sypialni

Kącik do czytania w sypialniSypialnia jest miejscem odpoczynku i odprężenia, a ponieważ wiadomo, że czytanie książek i prasy również sprzyja relaksowi, nie ma wątpliwości, że domowa biblioteczka powinna być właśnie elementem sypialni. Jak zaaranżować przytulny kącik czytelniczy w tym pomieszczeniu? Oto nasz pomysł na to wnętrze.

Wnęka lub nietypowe skosy w aranżacji sypialni zazwyczaj zostają zabudowane szafą lub garderobą. Jeżeli jesteście fanami książek pomyślcie o przeniesieniu szafy w inne miejsce, a we wnęce zaaranżujcie przytulny kącik do czytania. Wygodny fotel to oczywiście podstawa domowej biblioteczki.

Tłem dla wybranego przez nas zielonego fotela stała się fototapeta z ciekawym wzorem i fioletowa ściana ze skosem. Wnętrze ociepla elegancki i nowoczesny biokominek firmy Kratki.pl, który nadaje wnęce przytulnego charakteru.

Ważne jest również odpowiednie oświetlenie miejsca, w którym będziemy czytać. Najlepsza będzie bliskość okna lub drzwi balkonowych – tak jak w przypadku naszej sypialni. Gdy nie będzie można już korzystać ze światła słonecznego, możemy użyć stojącej lampy o odpowiedniej do czytania intensywności światła, na przykład tej, użytej przez nas, marki Spotline.

 

Domowa biblioteczka w sypialni

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Biblioteczka w korytarzu. Jak ją zaaranżować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here