5
(4)

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące są proste w montażu i użytkowaniu, a dodatkowo świetnie spełniają swoją funkcję, zapewniając nam idealne zaciemnienie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

Rolety

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Rolety wolnowiszące możemy zamontować w wersji z kasetami (montuje się je do ramy okiennej). Znajdziemy też modele posiadające prowadnice. Kasety chronią rolety przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak osadzanie się kurzu. Dzięki tym rozwiązaniom, możemy dbać o czystość i cieszyć się funkcjonalnym produktem.

Rolety dzień/noc

Ciekawą propozycją są rolety typu dzień/noc, które umożliwiają płynną i precyzyjną regulację światła wpadającego do pomieszczenia. Wykonane z dwóch rodzajów tkanin (kryjącej oraz przeziernej), ułożonych w poziome pasy, świetnie sprawdzają się w przypadku, gdy zależy nam na dużej kontroli wpuszczanego światła. Jest to również rozwiązanie niezwykle stylowe, które znajdzie swoje miejsce w każdej przestrzeni.

Tak jak poprzedni model, również te rolety możemy zakupić w wersji z kasetą oraz prowadnicami, co zapewnia nam stabilne i proste użytkowanie produktu, nawet przy podmuchach wiatru.

Rolety dachowe

Rolety te znajdą swoje zastosowanie przy oknach dachowych. Zapewniają wysoki stopień zaciemnienia, chroniąc pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się. Wykonane są także z tkanin trudnopalnych lub niepalnych, co czyni je bezpiecznymi do użytku zarówno w naszym własnym domu, jak i w miejscach o wzmożonych przepisach przeciwpożarowych.

Jakościowe materiały

WAKO rolety żaluzje oferuje swoim Klientom rolety wykonane z najwyższej klasy materiałów. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, materiałach typu blackout lub pokrytych warstwą aluminium, rolety te świetnie chronią pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, zapewniając przyjemną temperaturę w środku, a także będąc skuteczną ochroną przed wzrokiem przechodniów z zewnątrz. W ofercie sklepu znajdziemy rolety wykonane z tkanin trudnopalnych lub niepalnych.

Skorzystaj z promocji w WAKO rolety żaluzje! Już teraz z kodem BLINDSSG możesz odebrać rabat na wszystkie produkty w wysokości 5% lub 10% zniżki na rolety materiałowe. Wystarczy, że podasz kod przy pomiarach. Nie czekaj, skontaktuj się ze sklepem pod numerem 570 417 417 i wybierz idealne rolety do Twojego domu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here