Aranżacje wnętrz
5
(1)

Kolor żółty cieszy się ogromną popularnością już od kilku lat. Mowa tu oczywiście nie o modzie, a o designie i urządzaniu wnętrz. Odcienie żółci i pomarańczu już od dłuższego czasu towarzyszy wnętrzom surowym, monochromatycznym, skandynawskim. Nie tylko ożywiają one nowoczesne mieszkania, ale też dodają im odrobiny charakteru i swoistego „pazura„.

Aranżacje wnętrz: żółte krzesła w roli głównej

Kolor żółty kojarzy się ze słońcem. Słońce z kolei daje nam wiele energii do działania. Warto więc wprowadzić odrobinę tego koloru do swojego wnętrza. Warto jednak zachować umiar w stosowaniu tej barwy we wnętrzach, gdyż przez swą intensywność może powodować zmęczenie mieszkańców. Architekci i projektanci często wykorzystują żółć w dodatkach lub niewielkich meblach. Żółte krzesła to doskonały pomysł na wprowadzenie tej intensywnej barwy do surowego wnętrza.

Oto przykładowe aranżacje wnętrz z żółtymi krzesłami w roli głównej:

Dodatki w słonecznych odcieniach

Kolor żółty doskonale sprawdza się również w dodatkach. Największą sympatią wśród projektantów i architektów cieszą się głownie kolorowe poduszki i obrazy. Kolor żółty pojawia się wówczas w kilku niewielkich elementach. Kolorowe lampy, obrazy z wiodącym kolorem żółtym czy pomarańczowe poduszki na szarej sofie doskonale ożywią każde mieszkanie w monochromatycznych barwach. Jak zaaranżować mieszkanie z żółtym akcentem w  roli głównej? Mamy dla Was kilka gotowych pomysłów.

Oto gotowe aranżacje wnętrz z kolorem żółtym w roli głównej:

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Longstory – oryginalne printy we wnętrzach mieszkań

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here