zamkniete_prev
0
()

W każdym domu/mieszkaniu znajdują się pomieszczenia z drzwiami otwieranymi do wnętrza i na zewnątrz a chcemy, aby wszystkie skrzydła drzwiowe do pomieszczeń były zlicowane z korytarzem. A może przedpokój jest mały, a drzwi blisko siebie i jest możliwość zderzenia skrzydeł przy jednoczesnym otwarciu.

zamkniete_prev

Drzwi wewnętrzne z odwrotną przylgą to produkt skierowany do osób ceniących funkcjonalność, symetrię i nowoczesny design. Cechą charakterystyczną takiego rozwiązania jest to, że drzwi otwierają się do wewnątrz pomieszczenia, podczas gdy wizualnie od strony korytarza nie różnią się niczym od drzwi otwieranych na zewnątrz (tak samo skrzydło tworzy jedną płaszczyznę z opaskami ościeżnicy) System odwrotnej przylgi rozwiązuje problem kierunków otwierania. Po zamknięciu drzwi z odwrotną przylgą jak i tradycyjnie otwierane bezprzylgowe wyglądają identycznie.

otwarte-edit_jpg_prev

To rozwiązanie oferuje coraz więcej firm. W nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach szczególnie cenione i polecane. To estetyczne i designerskie drzwi . Polecamy! a znajdziecie je w ofercie firmy GERDEX drzwi i okna.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Jak dobrać wielkość kanapy w salonie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here