ena-bezprzylgowe-biala-mat
4
(1)

Drzwi przylgowe? bez przylgowe?  Na jakie się zdecydować? Wszystko zależy od naszych upodobań i wystroju wnętrza. ena-bezprzylgowe-biala-mat

Wszystko zależy od naszych upodobań i wystroju wnętrza. Do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji najczęściej pasują drzwi bezprzylgowe. Stosowane w nich zawiasy są całkowicie chowane w ościeżnicy, a powierzchnia skrzydła licuje się w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą. Stosowane do nich skrzydła mają prostą krawędź wyposażoną w zamek magnetyczny, którego języczek nie wystaje poza skrzydło. Łatwiej i praktyczniej jest utrzymać takie drzwi w czystości – co jest ich dodatkową zaletą.

przylgowe-final bezprzylgowe-final

Osoby ceniące klasyczne rozwiązania częściej sięgają po drzwi przylgowe, które są zdecydowanie bardzie powszechne. Skrzydła mają charakterystyczne wcięcie – felc, dzięki czemu w pozycji zamkniętej część skrzydła jest schowana w ościeżnicy wyposażonej w uszczelkę, a część nachodzi na ościeżnicę tworząc uskok. Pod względem estetycznym drzwi przylgowe robią wrażenie lżejszych właśnie dzięki temu wycięciu na krawędzi skrzydła. W przypadku drzwi przylgowych zawiasy zawsze będą widoczne. Zaleta: można je w łatwy sposób regulować.

phoca_thumb_l_fosca-3-orzech-ciemny-ryfla enaheban_rc3b

Duży wybór drzwi  znajdziecie w ofercie firmy GERDEX drzwi i okna

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Drzwi ukryte, dyskretne… piękny nowoczesny design

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here