Sala kinowa w domu? Sprawdź, jak ją urządzić.
5
(1)

Sala kinowa w domu to marzenie każdego. Nie każdy ma jednak w domu odpowiednią ilość miejsca. Ci, którzy wygospodarowali jeden pokój i chcą go przeznaczyć na tego rodzaju pomieszczenie, powinni przeczytać poniższe porady projektanta wnętrz, na tema tego, jak powinna zostać urządzona sala kinowa w domu.

Domowa sala kinowa

Zaczynając urządzać domową salę kinową pamiętajmy, aby ukryć kable. Najlepiej zadbać o to już na etapie budowy, jeśli jednak to nam się nie uda, na ratunek przyjdą listwy maskujące albo szafki z otworem w ściance, przez który prowadzi się kabel i chowa za meblem. Następny krok to ściany, możemy je wytapetować, co dodatkowo będzie służyć akustyce. Jeśli farba to matowa, nie będzie odbijać światła. A światło powinno być ograniczone do minimum, dlatego zadbajmy o grube, nie przepuszczające promieni słonecznych zasłony. Czarne, teatralne kotary wyglądają idealnie.
Wygodne kanapy, fotele, ale bez zagłówków (zakłócać mogą odbiór dźwięku). Czarna, duża sofa zmieści cała gromadkę przyjaciół. Dodatkowo podnóżki dla pełni naszej wygody. I cała ogromna ściana przeznaczona na ekran do projektora. W takim otoczeniu prywatne festiwale mogą trwać bez końca. Niespodzianką i tym, co kryje w sobie magię tego miejsca jest ściana wyklejona filmowymi plakatami z lat 70 i dwa kinowe retro fotele. Wnętrze z klasą, gdzie projekcje filmów są bohaterami a otoczenie w klasyczny sposób zachwyci nie jednego kinomaniaka.Sala kinowa w czerwieni:


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Pokój imprezowy w domu, czyli rozrywkowy pokój

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here