sala kinowa
0
()

Bardzo ważne jest, aby w takim miejscu zadbać o prawidłową akustykę wnętrza, oświetlenie oraz nastrój. W końcu urządzając taki kącik, chcemy poczuć się komfortowo- jak w kinie. Ścianę telewizyjną można ozdobić płytkami imitującymi cegłę w naturalnym kolorze – stanowi to idealne tło dla telewizora i głośników. Nie odwraca uwagi od ekranu, a jednocześnie wprowadza ciekawy i dość charakterystyczny klimat.

Urządzając salę kinomaniaka należy pamiętać o odpowiednim oświetleniu, dobrej akustyce, odpowiednio dobranych meblach zapewniających komfort podczas seansu a także stworzeniu filmowego, intymnego nastroju we wnętrzu. 

Ściana widoczna po wejściu do sali, w tym wypadku została podzielona na dwie części. Jedna część została oklejona fototapetą z motywem filmowej taśmy ,a efektu nadaje tu punktowe oświetlenie. Druga część ściany została ozdobiona starymi kasetami VHS. Jest to ciekawy, pomysłowy motyw- na pewno przykuje uwagę gości.

Ciężkie, czerwone zasłony, przypominające teatralne kotary, spełniają funkcję wygłuszającą pomieszczenie oraz dekoracyjną. Na ich tle został ustawiony wygodny narożnik, na którym z przyjemnością można oglądać telewizję. W tak kameralnym miejscu z pewnością sprawdzą się takie kolory jak czerń, biel, szarość i czerwień.

 


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Jak utrzymać czystość w jasnych wnętrzach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here