Zobacz, jak powstało to designerskie oświetlelnie salonu - czyli świecąca ściana.
5
(1)

Szukasz pomysłu na niebanalne, zaskakujące i designerskie oświetlenie do salonu? A co powiesz na świecącą ścianę? Zobacz nasz pomysł na papierową, panelową podświetlaną ścianę.

Jak powstało designerskie oświetlenie w naszym salonie?

Przesuwane panele wykonane z niepalnego papieru. Ułożone warstwowo z wyciętymi kołami. Delikatna, zwiewna podświetlana konstrukcja. Najefektowniejsza wieczorem, kiedy w wysmakowany sposób oświetla wielki salon. Właściciele mówią o niej papierowe cudo, ponieważ efekt, który daje jest naprawdę zaskakujący. Takie designerskie oświetlenie to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy chcą czegoś więcej niż nowoczesne lampy.Ciepłe i rodzinne wnętrze

Szara, rozłożysta kanapa w towarzystwie bursztynowego stolika, lekko kolonialnego. Synchronizuje się z nim szafka pod telewizor. Miodowy, duży dywan na jasnej, eleganckiej podłodze. Ściana przeciwna do papierowej wyłożona została wzorzystą tapetą, harmonizującą kolorystycznie z całością. Jadalnia zaaranżowana bardzo apetycznie. Solidny stół z lekkimi białymi krzesłami. Proste, wielkie, białe lampy i coś , co tworzy południowy klimat. Szerokie parapety wykorzystano jako siedzisko, cukierkowe poduszki na tle rzymskich, białych rolet wnoszą uśmiech do wnętrza.
Całość domu bardzo ciepła i rodzinna, a dzięki takim detalom jak panele zyskuje na swojej wyjątkowości.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Biuro w domu: naturalnie w bieli z dodatkiem zieleni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here