Stegu_na_glowna
5
(2)

Urządzając mieszkanie nie można zapomnieć również o odpowiednim dekorowaniu ścian. Pomysłów na ozdobienie ściany we wnętrzu jest bardzo dużo. Od tapet, przez miękkie panele, cegłę i beton, aż po drewniane okładziny.

Skoro wybór jest tak duży, na co się zdecydować? Przedstawiamy produkty firmy Stegu, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Ponadto firma wypuściła na rynek ciekawe nowości z serii Wood Collection.

Okładziny ścienne od firmy Stegu

Firma Stegu znana jest z produkcji płytek imitujących cegłę. Dzięki aktualnemu wciąż trendowi na wnętrza loftowe, to właśnie cegły są dziś najbardziej pożądaną okładziną ścienną.  W zależności od charakteru wnętrza klient ma do wyboru płytkę Rustik, Parma, Loft i Country. Równie popularną okładziną ścienną, którą firma ma w swojej ofercie jest kamień dekoracyjny, zarówno do wnętrz, jak i do elewacji.

Każda z tych płytek „cegłopodobnych” kreuje we wnętrzu zupełnie inny klimat. Oto przykłady realizacji z płytkami w roli głównej.

Oczywiście firma Stegu przygotowała również propozycję dla osób, które wolą cieplejsze klimaty we wnętrzach, jak na przykład okładziny ścienne wykonane z drewna.

Wood Collection, czyli nowości od firmy Stegu

Niewiele osób wie, że firma Stegu posiada również odrębną kolekcję okładzin ściennych, w której króluje drewno. Flagowym przykładem produktu, który znajduje się w tej kolekcji jest oczywiście panel Pure. W ofercie firmy pojawiły się również nowości w postaci paneli Cube, Pixel, Axen, Quadro i Quadro mini. Każdy z tych drewnianych paneli doskonale wygląda we wnętrzu i stanowi doskonałą alternatywę dla osób, dla których cegła ma zbyt zimny charakter.

A oto jak panele z kolekcji Wood Collection prezentują się we wnętrzu.

  Rolety dzień noc - piękne i praktyczne

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Panel Cube, Stegu Wood Collection, ok. 70 zł/m2

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here