Zobacz, gdzie kupić białe sprzęty agd do kuchni.
0
()

Pomoc w kuchni – z odsieczą przychodzi nowoczesne AGD

Nowoczesny kuchenny sprzęt AGD to nie tylko pomoc w codziennych obowiązkach każdej pani domu, czy też atrakcyjny dla oka design, który można dobrać do wystroju każdej kuchni. Dzisiejsze lodówki, oprócz zwykłego chłodzenia, czy zamrażania żywności, przypominają też sygnałem dźwiękowym o pozostawionych otwartych drzwiach, same się rozmrażają, a pokrycie ich wnętrza tlenkiem srebra zapobiega psuciu się przechowywanego jedzenia.

Przygotowanie posiłków również stało się prostsze. Nowoczesne kuchenki indukcyjne, wyłączają się same, jeśli roztargniony kucharz o tym zapomni. Okapy kuchenne z kolei, które można dostać w sklepach nie tylko wyglądają nowocześnie, ale mają też wnętrze na miarę XXI wieku: same sygnalizują o konieczności wymiany lub oczyszczenia filtra, a niektóre modele sterowane są również za pomocą pilota. To duże udogodnienie zwłaszcza w tych domach, gdzie salon połączony jest z kuchnią.

Niemniej pomocne użytkownikowi są również kuchenki mikrofalowe – wystarczy tylko podać rodzaj potrawy i jej wagę, a urządzenie samo dobierze najlepsze parametry do jej przygotowania.

Oszczędne pranie i odkurzanie bez wysiłku

Oczywiście gotowanie nie jest jedynym domowym obowiązkiem. W wielu domach, zwłaszcza u rodzin wielodzietnych, często trzeba robić pranie. Największą zaletą nowoczesnych pralek jest ich energooszczędność, a także funkcje pozwalające na ochronę środowiska, jak np. dozowanie detergentów w zależności od rodzaju prania.

Na co jeszcze możemy liczyć? Niektóre modele mają bębny pokryte substancjami nie pozwalającymi na namnażanie się grzybów i bakterii, a także funkcję dodatkowego płukania – to ukłon w stronę alergików i rodzin z małymi dziećmi. Nie bez znaczenia pozostaje również skuteczność prania, dlatego wybierając np. pralki LG mamy do wyboru aż sześć programów odpowiednich dla różnych rodzajów tkanin.

  Lampy AnOther Design

A co ze sprzątaniem? I tu nowoczesna technologia przychodzi nam z pomocą. Możemy zdecydować się na odkurzacz tradycyjny, albo sprawić sobie robot sprzątający, który nie tylko usunie kurz i zabrudzenia z podłogi, ale może ją również umyć.

Wystarczy tylko zaprogramować urządzenie – taki robot omija przeszkody, a także niektóre pomieszczenia, zależnie od naszych ustawień. To rozwiązanie docenią przede wszystkim osoby zapracowane, które wolny czas wolą poświęcić na relaks, a nie prace domowe.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here