Tablicowe naklejki na ścianę
0
()

Tablice kredowe są idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego. Bezkarne mazanie po tablicy przyklejonej na ścianę na pewno sprawi najmłodszym nie lada frajdę. Ciągłe tworzenie i zmywanie tych małych dzieł sztuki rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię. Tablice te są odporne na ścieranie a specjalnie stworzone różne wzory sprawiają, że tablice same w sobie będą ozdobą pokoju.

Tablicowe naklejki na ścianę przydadzą się też z pewnością dorosłym, którzy zechcą pozostawić ważną informację innym domownikom. Notorycznie zapominasz zrobić coś ważnego? Tablice to idealny sposób, dzięki któremu nie zapomnisz o ważnych rzeczach. Dzięki różnym kształtom tablice kredowe można wykorzystać w absolutnie każdym pomieszczeniu.

Farba tablicowa do malowania ścian

Idealnym rozwiązaniem do każdego wnętrza może być na przykład specjalna farba tablicowa do malowania ścian. Dzięki niej z łatwością można pokryć jedną ze ścian specjalnym preparatem, po którym z powodzeniem można pisać kredą i zmazywać wielokrotną ilość razy. Tak zwana farba tablicówka jest niestety droga. Warto wiec zastanowić się nad jej tańszym odpowiednikiem, jakim są tablicowe naklejki na ścianę.

Tablicowe naklejki na ścianę i ich zalety

Gotowe tablice charakteryzują się łatwością montażu, bez potrzeby wiercenia czy dodatkowego klejenia. Samoprzylepna naklejka stworzona została z cieniutkiej folii PCV dzięki czemu można ją zmywać ściereczką nieskończoną ilość razy. Sam materiał nie ulega zniszczeniu, nawet przy wielokrotnym użytkowaniu. W przypadku, gdy wzór tablicy nam się znudzeni można go w bardzo łatwy sposób usunąć ze ściany, bez jej niszczenia.

Te fantastyczne naklejki na ścianę można kupić w sklepie Dekornik.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Czarno-białe mieszkanie - moda na monochromatyczne wnętrza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here