Jasno o designie
0
()

9 września br. rusza „JASNO O DESIGNIE” – projekt cykliczny mający na celu popularyzację dobrego światowego wzornictwa oświetleniowego. Każdorazowo – goście specjalni, uznani na całym świecie projektanci, którzy przyjęli zaproszenie organizatorów – spotkają się ze słuchaczami w warszawskiej Luminosferze, i opowiedzą o designie, pracy, pasji, podzielą się swym bogatym doświadczeniem.

Grupą docelową projektu są architekci, projektanci, styliści, media i wszyscy miłośnicy dobrego wzornictwa. Spotkanie potrwa około 100 minut. Pierwsza część będzie miała charakter prelekcji, a druga panelu dyskusyjnego, w którym to zgromadzeni mogą zadawać pytania i żywo uczestniczyć w dyskusji. Inicjatorami wydarzenia są: Luminosfera – przestrzeń kreatywna z oświetleniem i Olga Kisiel-Konopka z OKK!.

Premierowe spotkanie JASNO O DESIGNIE będzie dotyczyło wzornictwa duńskiego, a jego współorganizatorem jest marka Lightyears. Gwiazdą spotkania będzie Nicholai Wiig Hansen – czołowy duński projektant, który ma w swoim dorobku m.in.: lampy HIVE z 2012 dla Normann Copenhagen i ICEFOX z 2013 dla Lightyears – dostępna w Luminosferze. Spotkaniu będzie towarzyszyła wystawa jego projektów. W rolę tłumacza i moderatora wydarzenia wcieli się znakomita dr Krystyna Łuczak-Surówka.

Miejsce: Luminosfera, ul. Bakalarska 34, Warszawa (www.luminosfera.pl)
Start: 9.09.2014, godz.: 19.00

Wstęp wolny po wcześniejszym potwierdzeniu obecności. Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela:
Olga Kisiel-Konopka, tel. 882 444 811, olga@olgakk.pl, www.olgakk.pl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Czym zaskoczy nas sklep ELED.pl?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here