Niewielkie mieszkanie
5
(1)

Do grona najlepszych wnętrz 12. sezonu Dekoratorni trafiła również całkowita metamorfoza niewielkiego, trzydziestometrowego, dwupiętrowego mieszkania. Jak na tak niewielkiej przestrzeni udało się zorganizować miejsce do odpoczynku, pracy i funkcjonowania? Z zadaniem tym poradził sobie doskonale nasz architekt i projektant Maciej Bogaczewicz.

Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni – niewielkie dwupiętrowe mieszkanie

Dzięki współpracy projektanta i naszej ekipy udało się stworzyć wnętrze przytulne i ciekawie zaaranżowane. Mieszkanie imponuje konsekwencją kolorów i wielością ciekawych dodatków i detali. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przestrzeni, rozdzieleniu mini-salonu od mini-kuchni ukrytej w zabudowie za pomocą niewielkiej wyspy mieszkanie zostało podzielone na strefy.

Szafa wnękowa z lustrzanymi drzwiami zamiast klasycznej płyty dodatkowo powiększa niewielką przestrzeń. Dzięki temu mieszkanie jest wydaje się być przestronne, mimo swojego niewielkiego metrażu.

Biała kuchnia posiada wyraźne francuskie elementy, między innymi kuchenkę-retro czy czarno-białą mozaikę na podłodze. Całość dopełniają: srebrny okap i białe nowoczesne minimalistyczne lampy. Na drugi poziom mieszkania z salonu wiodą kręte schody. Na antresoli umiejscowiona została sypialnia, czyli klasyczne sypialniane łóżko. Stalowa, malowana na biało konstrukcja schodów wprowadza do wnętrza odrobinę lekkości. Kontrastem dla tych schodów jest wysoka wąska ściana tuż przy balustradzie w kolorze antracytu.

Dzięki tym rozwiązaniom wnętrze mieszkania z 410. odcinka Dekoratorni jest nie tylko funkcjonalne, ale też wygląda niezwykle efektownie.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Jak zaaranżować jadalnię w małej kuchni?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here