406 odcinek Dekoratorni Lotnisko
4.5
(2)

Sezon 12. popularnego programu Dekoratornia rozpoczął się z hukiem… samolotowych silników. Nasi projektanci: Maciej Bogaczewicz i Przemysław Lisiecki zostali zaproszeni do pracy nad nowym wyglądem biznesowej poczekalni na lotnisku Poznań-Ławica.

Salon Business Executive Lounge na lotnisku Poznań-Ławica

Salon na lotnisku został zaaranżowany w miejskim klimacie. Ściany ozdobiły czarno-białe grafiki w prostych ramach, które dodatkowo podkreśliły nowoczesny design pomieszczenia. Białe, proste i lekkie w formie stoły stanowią idealny kontrast dla kolorowych sof i nowoczesnych hokerów.

Blaty robocze są idealnym miejscem zarówno do pracy na laptopie, jak i do jedzenia. Dzięki minimalistycznym w swojej formie białym lampkom dodatkowo został podkreślony nowoczesny styl salonu. Całość aranżacji poczekalni na lotnisku stanowi spójną kolorystykę. Szarości, beże, biel i kropla koloru to idealne połączenie dla miejsca, które ma służyć zarówno do relaksu, jak i do pracy. Jednym słowem Business Executive Lounge na lotnisku Poznań-Ławica to proste, eleganckie, wysmakowane, ale nie pozbawione charakteru wnętrze.

Strefa relaksacyjna została stworzona z myślą o pasażerach, którzy długo czekają na przesiadkę. To nowoczesne, dynamiczne i bardzo spójne wnętrze sprzyja relaksowi. Kolorowe fotele nie tylko wyróżniają się kształtem inspirowanym origami, ale też są niezwykle wygodne i służą do odpoczynku.

Razem ze stolikami kawowymi tworzą ciekawą i spójną całość. Również wygodne, designerskie fotele idealnie spełniają swoje zadanie. Dzięki takim rozwiązaniom klienci lotniska mogą cieszyć się komfortem intymności w miejscu publicznym. Duże zielone kwiaty sprawiają, że strefa wypoczynku dodatkowo zachęca do odrobiny oddechu między przesiadkami i potęgują atmosferę wyciszenia. Duże lampy, które są identyczne, jak lampki stojące na biurkach.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni: monochromatyczne mieszkanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here