Zobaczcie, gdzie znajdziecie włoskie meble i te nowoczesne meblościanki!
4
(10)

Wiele osób uważa, że meblościanki wyszły już z mody. Nie jest to jednak prawdą. Ich wygląd znacznie ewoluował, jednak w dalszym ciągu idealnie wypełniają przestrzeń w nowoczesnym salonie i dobrze wkomponowują się w wystrój pomieszczenia.

Oczywiście ich podstawową zaletą jest to, że spełniają one swoje praktyczne zastosowanie – mianowicie można w niej swobodnie przetrzymywać dokumenty i rzeczy, które musimy mieć pod ręką. Jak wyglądają nowoczesne meble do salonu? Gdzie można je kupić?

Jak wyglądają nowoczesne meblościanki?

Nowoczesne meblościanki w salonie charakteryzują się głównie prostą formą i stonowanymi kolorami. Coraz bardziej popularne stają się gładkie meble na wysoki połysk. Szafki, które wchodzą w skład meblościanki są zazwyczaj podwieszane na ścianie i tworzą ciekawe, designerskie wzory.

Dzięki takiemu modułowemu rozwiązaniu styl salonu jest tworzony indywidualnie. Szafki można również dowolnie przewieszać, gdy jedno ułożenie już nam się znudzi. Prosty kształt mebli i możliwość ich dowolnego komponowania w różnorodne kształty sprawia, że idealnie nadają się one do nowoczesnego salonu.

Gdzie kupić nowoczesne meble do salonu?

Już wkrótce w salonach Bizzarto w Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu pojawią się kolekcje mebli włoskiej marki Santa Lucia. Eleganckie, pięknie wykończone, modułowe.

Mają bardzo ciekawe kształty. Umożliwiają swobodną, bardzo indywidualną kreację przestrzeni. Szlachetne, naturalne barwy okleiny o wyraźnym rysunku drewna łączyć można z pięknymi kolorami powierzchni lakierowanych. Dostępnymi zarówno w stonowanych odcieniach natury (m.in. kamień, piasek, perła, kaszmir) jak i wesołych (m.in. mango, kiwi, borówka, rubin).

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 10

Brak ocen!

  Postanowienie noworoczne - odświeżenie salonu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here