Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak urządzić męskie wnętrza.
5
(1)

Co we wnętrzach lubią mężczyźni?

Mężczyźni zazwyczaj stawiają na prostotę i dekoracyjną oszczędność. Wybierają monochromatyczne zestawienia szarości, meble i sprzęty ograniczają do minimum. Mężczyźni nie uznają półśrodków. Lubią duże meble. Wybierają dekoracje które rzucają się w oczy, lecz nigdy nie są krzykliwe. Bywa, że przedmioty szokują formą, wzorem, rzadko kolorem. Duże lampy, proste szafy z napisami i kufry podróżne,czy skrzynie w roli stołów są tego świetny przykładem. Meble klasyczne i eleganckie. Skórzana tapicerka jest synonimem luksusu i elegancji, ale także praktycznego podejścia do trwałości i… porządków. Naturalne, wysokiej jakości materiały – drewno, stal, wełna, skóra – to zwykle męski wybór. Ci, którzy klasykę cenią bardziej od nowoczesności postawią na sofę Chesterfield.

Męskie wnętrza, czyli jakie?

Wnętrze mężczyzny ma w sobie coś z chłopięcej kryjówki, w której miejsce zabawkowych samochodów i żołnierzyków zajmują skarby z dorosłego życia. Każdy  zbiera ważne dla niego przedmioty i uwielbia je eksponować w swoim otoczeniu. Zwłaszcza jeśli są wspomnieniem dzieciństwa lub pamiątką po przodkach. Męski styl w pigułce, czyli darmowe porady projektanta wnętrz: wzory? Pasy, krata, jodełka. Materiały? Bawełna, wełna, tweed. Kolory? Szary we wszystkich odcieniach, zawsze sprawdzi się granat i butelkowa zieleń.

Męskie wnętrza Dekoratorni:

Architekt: Przemysław Lisiecki

Architekt: Maciej Bogaczewicz

Architekt: Maciej Bogaczewicz
Projektant: Ola Napiórkowska, Gosia Andryszczyk, Dominik Ćwiek

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Farba czy tapeta? Zdecyduj i tapetuj!

2 KOMENTARZE

  1. Proszę o informację co dokładnie jest na podłodze w mieszkaniu z odcinka 407 gdzie Architektem jest : Przemysław Lisiecki.
    Proszę o podanie producenta i kodu tej podłogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here