2 (1)
4.8
(4)

Stylowe wnętrza umożliwiają efektowną ekspozycję kolekcji. Showroom to miejsce stworzone z myślą o klientach – ekskluzywne, ekstrawaganckie i wyjątkowe. Przestrzeń z charakterem, dodaje również energii osobom pracującym tam, dzięki czemu wzrasta kreatywność oraz chęć do realizacji kolejnych ciekawych pomysłów.

Spis treści artykułu:

Funkcjonalność w Showroomie na pierwszym miejscu

Aranżując takie wnętrze należy skupić się na funkcjonalnych rozwiązaniach, materiałach, strukturach, klimatycznym oświetleniu i detalach które tworzą całość.

Niebanalna przestrzeń to taka która posiada klimat i duszę. Projekt sklepów, showroomów powinien być oryginalny i zaskakujący. Klient ma czuć się wyjątkowo oraz ekskluzywnie, a temu sprzyja dobrze urządzone wnętrze.

W jakim stylu urządzić Showroom?

Ponad 100-metrowa przestrzeń została zaaranżowana nowocześnie, zachowując loftowy klimat wnętrza. Drewniana podłoga odświeżona dzięki pomalowaniu jej na szaro. W showroomie dominują trzy kolory: biały, czarny i fuksja.

W centralnej części wnętrza ustawiony został biały stół o niebanalnym kształcie, przy którym może pracować 5 osób. Nad nim zawisła efektowna lampa. Lekka zabudowa z półkami i szufladami idealnie nadaje się do przechowywania butów i torebek. Obok ustawiona została biała pancheta, na której można wygodnie usiąść, by przymierzyć szpilki.

Ściana pod antresolą ozdobiona została panelami o orientalnym wzorze. Na jej tle stanęła nowoczesna sofa w kolorze fuksji. Na antresoli znalazło się miejsce dla standu z nowoczesnymi uchwytami, na którym można powiesić apaszki , szaliki oraz biżuterię. Przytulności gabinetowi dodał nowoczesny biokominek w kształcie misy.

Maleńka kuchnia udekorowana została czarnymi płytkami, imitującymi skórę węża. Oryginalną dekoracją na ścianie są czarne manekiny podświetlone nowoczesnymi halogenami. Akcent kojarzący się z modą to także graficzna naklejka wieszaka na drzwiach wejściowych. Całość zachwyca elegancką nowoczesnością, zniewala modnym, fuksjowym kolorem i zaskakuje funkcjonalnymi rozwiązaniami.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here