Rama łóżka slaekt z łóżkiem dolnym pojem biały
5
(1)

Pragnienie świętego spokoju pod sercem własnego dachu

Czasem wydaje się, że cisza nocy jest jedynym momentem, kiedy świat obejmie nas ciepły, bezwarunkowy uścisk. Spanie w samotności może być jednak dla niektórych wyzwaniem – a przestrzeń naszego wypoczynku powinna dorównywać wyobrażeniom o bezpiecznym azylu.

SLÄKT – Więcej niż rama łóżka

Powiew transformacji zawitał do pokojów dzięki SLÄKT, który łączy w sobie elegancję białej ramy łóżka, praktyczność łóżka dolnego z dwiema przestronnymi szufladami. Niech każde dziecko, każdy gość, każdy bliski poczuje, że miejsce, w którym śpi, zostało stworzone z myślą o nim.

Przytulność na wyciągnięcie ręki

Kiedy noc zapuka do drzwi, a marzenia o wspólnych chwilach z przyjaciółmi stają się rzeczywistością, SLÄKT przychodzi z pomocą. Wystarczy wysunąć dolne łóżko i magia wspólnie spędzonych chwil może trwać do świtu.

Przechowywanie – Sztuka ukrycia i odkrycia

Przechowywanie to nie sekretne szuflady pełne skarbów – to przemyślana organizacja przestrzeni. W szufladach SLÄKT zmieścisz pościel, ale również zabawki i inne drogocenne przedmioty dzieciństwa.

Projektant myśli o Tobie

Ebba Strandmark, twórca SLÄKT, pracuje w IKEA of Sweden. Jej wizja kreuje meble, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne, stanowiąc ukoronowanie codziennego życia.

Uwaga! Cena obejmuje dno łóżka LURÖY, które jest pakowane oddzielnie. Należy zwrócić uwagę, że maksymalna wysokość materaca dla dolnego łóżka to 10 cm. Pamiętaj, że materac i pościel sprzedawane są osobno.

Aranżacja pomieszczenia z łóżkiem

  1. Sprawdź szczegóły – wymiary, kompatybilność,
  2. Wymarz wizję perfekcyjnie zaaranżowanej przestrzeni,
  3. Zadbaj o akcenty – wybierz dodatki w ulubionych kolorach,
  4. Zacznij tworzyć wspomnienia pełne uśmiechu i komfortu.
  Kolor morski w pokoju dziecka

SLÄKT – Przemyślane rozwiązania dla pokoleń

Pamiętaj, swoim wyborem tworzysz historię, której centrum jest dom pełen miłości i spokoju. Daj się porwać SLÄKT i kreuj przestrzeń, która będzie przypominać wszystkim mieszkańcom, że miejsce, w którym się śpi, jest świętą ostoją marzeń.

Podążaj za wyobraźnią. SLÄKT jest tu, by wspierać Twoje najśmielsze pomysły na przyjemne i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni sypialnianej.

Źródło:ikea.com

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here