Malowanie po numerach
5
(2)

Na czym polega malowanie po numerach?

Obrazy przeznaczone do malowania występują w wielu wzorach o różnych stopniach trudności, tak, aby można było dopasować je zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Zestawy do malowania po numerach znajdujące się w ofercie sklepów internetowych takich jak Twoje Hobby zawierają m.in. bawełniane płótno na blejtramie, wygodne mocowanie na ścianę, farby akrylowe na bazie wody, a także instrukcję oraz pędzle. Farby akrylowe zapakowane są w specjalne pojemniki oznaczone numerkami, które odpowiadają numerom na poszczególnych obszarach nadrukowanego obrazu. Takie rozwiązanie sprawia, że malowanie polega wyłącznie na pokolorowaniu gotowym zestawem farb odpowiednich pól o poszczególnych numerkach.

Jak ozdobić wnętrze domu obrazem malowanym po numerach?

Technika malowania po numerach nie wymaga od nas żadnych umiejętności, dlatego też każdy ma szansę na spróbowanie swoich sił w malarstwie, a tym samym stworzenie profesjonalnego dzieła. Co więcej, dzięki temu, że obrazy nadrukowane są na płótnie i zawierają wygodne mocowanie na ścianę, bez problemu można od razu po namalowaniu zawiesić je w dowolnym pomieszczeniu.

Możliwość wyboru motywów z szerokiej oferty sprawia, że tego typu obrazy sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu. Do sypialni i salonu dobrym wyborem będą obrazy do malowania po numerach przedstawiające krajobrazy miejskie lub wiejskie, które stworzą harmonię, a także nadadzą wnętrzu ciepłego i turystycznego klimatu. Z kolei obrazy z martwą naturą przedstawiające m.in. piwonie, róże, ale również różnego rodzaju jedzenie i napoje dobrze sprawdzą się w klasycznej kuchni, do której wprowadzą przyjemny i rodzinny klimat.

Obrazy do malowania to również świetny pomysł dla najmłodszych dzieci na udekorowanie ich pokoju. Dziecko ma możliwość wyboru obrazu do malowania po numerach zarówno z motywami z ulubionych kreskówek i bajek, jak i ze zwierzętami, a następnie samodzielne wykonanie dzieła. Z racji tego, że obraz po pomalowaniu zostanie zawieszony w jego pokoju, maluch będzie cieszyć się z efektów samodzielnej pracy, a tym samym może obudzić w sobie zmysł artystyczny.

  Lampa sufitowa do nowoczesnego i klasycznego wnętrza - wybieramy najpiękniejsze modele

Własne zdjęcie do malowania po numerach

Ciekawym, a zarazem oryginalnym pomysłem jest również możliwość wykorzystania do malowania po numerach własnego zdjęcia. W zależności od preferencji możemy wybrać zarówno zdjęcie z wakacji, wspólne zdjęcie rodzinne, jak i fotografię ślubną, której malowanie będzie już stanowić atrakcję samą w sobie. Po zakończeniu pracy plastycznej i zawieszeniu dzieła w salonie, bez wątpienia obraz będzie stanowić miłe wspomnienie i ozdobę wnętrza na długie lata.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here