Płytki imitujące drewno będą idealne do salonu, pokoju a nawet łazienki i kuchni.
4.7
(3)

Wiernie odzwierciedlają naturę, rysunek drewna. Kiedy nie możemy się zdecydować, czy wybrać praktyczne płytki, czy przytulne drewno z pomocą nadchodzą płytki imitujące drewno. Wyglądają jak ono, ale są znacznie trwalsze.

Drewno w łazience

Wielu znanych producentów na całym świecie włączyło do swojej oferty kafelki imitujące drewno. Popularna ostatnimi czasy moda na drewno i elementy drewniane w pomieszczeniach, sprawiła iż gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na oferowane rozwiązania w tej materii, których można by użyć na przykład w aranżacji łazienek.

Dzięki temu produktowi możemy bez większych przeszkód stworzyć swój własny, niepowtarzalny „łazienkowo-drewniany raj”. Drewno w łazience sprawia, że sterylne wnętrze nabiera ciepła, staje się bardziej przytulne i eleganckie. Kąpiel w otoczeniu naturalnych barw wspomaga relaks, koi nerwy po dniu pełnym aktywności.

Dlaczego wybierać płytki imitujące drewno?

Łazienka jest bardzo wymagającym pomieszczeniem i wykończenie jej w drewnie jest zadaniem trudnym i często kosztownym. Kompromisem staje się ceramika imitująca strukturę i wybarwienie drewna – hit ostatnich miesięcy. Płytki ceramiczne imitujące drewno to bardzo modny dodatek.

Wprowadza do wnętrza ciepło i harmonię kojarzone z naturalnym drewnem pozbawiając nas jednocześnie konieczności stosowania się do szeregu zaleceń wskazanych przy użytkowaniu drewna. Nie od dziś wiadomo, że drewno wymaga impregnacji i rewitalizacji po pewnym czasie.

Wiąże się to z dodatkowymi nakładami finansowymi oraz jest czasochłonne, dlatego producenci płytek ceramicznych wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzili płytki jak drewno.

Projektantka : Ula Kołodziejek – Herman

Inna aranżacja łazienki z płytkami Tubądzin:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Graficzne wzory we wnętrzach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here