Szukasz lamp podłogowych do swojego salonu? Zobacz nasze gotowe inspiracje.
4.7
(3)

Każdy lubi usiąść wieczorem w wygodnym fotelu, włączyć stojącą lampę o delikatnym, przytłumionym świetle i poczytać emocjonującą książkę. Oczywiście jest to tylko jedno z zastosowań lampy podłogowej. Kolejnym jest dekoracja wnętrza, w którym dana lampa stoi. Dlatego tak ważne jest, żeby lampa wpisywała się w styl konkretnego mieszkania. Podstawową ich funkcją jest jednak uzupełnianie głównego światła we wnętrzu. Czasem warto też wyłączyć światło główne i rozkoszować się delikatnym, przyciemnonym światłem z lampy podłogowej, ustawionej w rogu pokoju.Lampy podłogowe w nowoczesnym salonie

Lampy podłogowe mogą być umieszczone w sypialni, pokoju dziecięcym czy przedpokoju, jednak najlepiej swoją rolę spełniają w salonie. Mogą dekorować i oświetlać część pomieszczenia,w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć i co chcemy podkreślić w danej przestrzeni. Światłem dostarczanym przez lampę podłogową można podkreślić niektóre części przestrzeni i czasu. Możemy podkreślić kącik do czytania z wygodnym fotelem, miejsce odpoczynku na wygodnej kanapie lub kącik jadalniany. Lampy mogą być wykonane z metalu, tworzyw sztucznych, szkła lub drewna, z kloszem wykonanym z materiału tekstylnego, w zależności od charakteru wnętrza. Jedno jest pewne, że w każdym z pomieszczeń wyglądają bardzo ładnie i dekoracyjne.

Masz wątpliwości jakie oświetlenie w salonie sprawdzi się najlepiej? Zobacz nasz inspirujący zbiór najbardziej niezwykłych i unikalnych lamp podłogowych do salonu.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  10 sposobów na oświetlenie wnętrza

2 KOMENTARZE

  1. Można też odświeżyć starą lampę i dodać do niej nowy abażur aby lepiej pasował do wnętrza np. po remoncie. Jesteśmy producentem abażurów do lamp z tkanin. Kwiaty, ważki, dżungla, zygzaki co tylko chcecie. Robimy też wzory na indywidualne zamówienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here