Ćwiczenia w ogrodzie
5
(1)

Produkty przeznaczone do strefy rekreacji i relaksu – dlaczego warto?

Ogród, aby był w pełni funkcjonalny i komfortowy, tak dla domowników, jak i odwiedzających ich gości, powinien być odpowiednio rozplanowany i urządzony. Idealnie, gdy znajdzie się w nim przestrzeń do spędzania czasu ze znajomymi. Ta strefa ogrodu powinna być odpowiednio oświetlona – przydadzą się zwłaszcza praktyczne lampy rozświetlające teren wokół, znajdujące się w ciągach komunikacyjnych (na przykład wokół ścieżek).

Nie należy zapominać też o oświetleniu dekoracyjnym, budującym klimat. Do tej kategorii należą lampki typu cotton balls, zdobione kinkiety czy niewielkie lampki solarne typu słupki, dające delikatne, rozproszone światło. Oprócz oświetlenia i infrastruktury komunikacyjnej w ogrodzie nie może zabraknąć dobrze wykonanych mebli.

Zestaw ogrodowy z huśtawkami – z czego się składa?

Wyjątkowo interesującym i nieczęsto spotykanym rozwiązaniem jest zestaw mebli ogrodowych marki Stameco. Proponowany przez producenta stół z huśtawkami nie tylko znakomicie się prezentuje, ale jest też w pełni funkcjonalny. Pozwala szybko zaaranżować nowo założoną przestrzeń ogrodową. Bo kto powiedział, że aby móc korzystać z huśtawki trzeba czekać wiele lat na to, aż z małych sadzonek wyrosną dorodne drzewa? Zestawy mebli ogrodowych Stameco, opartych na stalowej konstrukcji, siedziskach w formie huśtawek (lub z oparciem, w zależności od indywidualnych preferencji) oraz wyposażonych w wygodny stół, dają wspaniałą przestrzeń dla niekończących się rozmów, wspólnego biesiadowania oraz obchodzenia urodzin i rocznic pośród przyrody.

Siłownie ogrodowe – miejsca dedykowane dbaniu o sylwetkę

Na świeżym powietrzu wszystko smakuje lepiej. Nie tylko to, co zaserwowane na talerzu. Również wysiłek fizyczny staje się przyjemniejszy, a organizm bardziej dotleniony, gdy w ciepłych miesiącach roku postanowisz przenieść się z zamkniętej siłowni na łono natury. Ciekawym uzupełnieniem ogrodowej, przydomowej przestrzeni jest outdoor fitness. Urządzenia występują w różnych wariantach, dlatego też łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Do najpopularniejszych rozwiązań należy grupa produktów montowanych na słupie.

  Szrotówek kasztanowcowiaczek - wróg kasztanowca

Do tej kategorii zaliczają się: trenażery nóg, sztangi, poręcze trójkątne i równoległe, wahadła, ławki proste i wiele innych. Ciekawą alternatywą dla słupa może być pylon, który stanowi konstrukcyjną bazę dla wielu sprzętów fitness, m.in. dla roweru, masażera, steppera, motyla, narciarza czy wioślarza. Możliwości w zakresie zarówno samego montażu, jak również wyboru rozwiązań służących rozwijaniu poszczególnych mięśni jest bardzo wiele.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here