0
()

Jak niebanalnie oświetlić podjazd do domu lub ścieżkę w ogrodzie? Niezwykle prosta w formie lampa ogrodowa PIPE to propozycja do minimalistycznych, nowoczesnych ogrodów lub przestrzeni zewnętrznych w firmach. Jej wertykalna forma doskonale współgra z roślinnością w ogrodzie. Wyznacza ścieżki, subtelnie oświetla tarasy, trawniki, ścieżki i podjazdy.

To nowość w ofercie firmy Spotline. Lampa ta ma wbudowaną żarówkę LED 20 000. To oznacza, że wymiana żarówki może być przeprowadzona tylko przez producenta lub  autoryzowany salon dystrybutora.

Lampa PIPE daje duże możliwości fazowania światła (ściemnianie-rozświetlanie). Ma funkcję ściemniania Triac C i Triac I. Jest też  kompatybilna z systemem Smart Home Valeto SLV. Ponadto ważną cechą lampy zewnętrznej jest stopień ochrony przed wilgocią IP 65, wytrzymałość na temperatury od -20 do +60 stopni Celsjusza. Dodatkowo jest ona odporna na uderzenia 0,2 J.

Na lampę producent daje 5 lat gwarancji.
Lampę PIPE znajdziesz na stronie www.spotline.pl

spotline

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Płytki tarasowe - jakie sprawdzą się najlepiej?

1 KOMENTARZ

  1. Oświetlenie podjazdu ma swój klimat i robi robotę jeśli chodzi o aranżację, tylko trzeba umiejętnie je rozstawić aby oświetlić również dom ! :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here