Wyspa kuchenna w małej i dużej kuchni to bardzo funkcjonalny mebel. Zobacz aranżacje z wyspą.
5
(1)

Wyspa kuchenna, czyli mały mebel kuchenny z dużym potencjałem idealnie spisuję się, kiedy brakuje nam przestrzeni roboczej. Ale wyspa ma również wiele innych zalet?

Wyspa kuchenna – zalety

Oprócz tego, że spełnia funkcję blatu roboczego, to jeszcze szafki czy szuflady w wyspie zmieszczą sporą ilość sprzętów kuchennych. Do praktycznych plusów wyspy na niewielkim metrażu otwartej przestrzeni dochodzi funkcja oddzielająca strefę kuchenna od wypoczynkowej.

Ponadto wyspa kuchenna usprawnia prace w kuchni dzięki dostępowi z każdej strony blatu. Integruje domowników i gości, wspólne gotowanie na własnej wyspie to czysta przyjemność.

Wyspa w dużej kuchni

Posiadacze dysponujący większym metrażem niż minimalnym mogą pozwolić sobie na nieco większy mebel. Mieszczący w sobie również kuchenne AGD. Duża wyspa potrzebuje 15-20 metrów kwadratowych pomieszczenia. Między blatem a zabudową z każdej strony musi być minimum 90 centymetrów, doskonale, kiedy będzie 120. Ułatwi to swobodne przejście między wyspą a lodówka na przykład.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Sięgaj wyżej! Na czym polega Space Step - nowość do wnętrz od Blum?

4 KOMENTARZE

  1. Witam, narożnik przedstawiony na zdjęciu nr 2 – Witam, narożnik przedstawiony na zdjęciu nr 2 – gdzie można go nabyć, co to za firma? pozdrawiamgdzie można go nabyć, co to za firma? pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here